Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • din cauza unor probleme nu mai pot ajunge la intalnire mai vb

      Comment


      • Salutari de la Logan Club Brasov
        Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







        Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • SALUTARE TUTUROR ! Vin cu o idee pentru a evita lucrurile petrecute la intalnirea din Brasov cu : BA , FA ,MA ... Eu aici la Ploiesti am facut tuturor membrilor legitimatii modelul il aveti aici http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617 Sper sa ne facem toate cluburile la fel pentru a evita adresarea si de ce nu? sa cunoasteam ''poamele care ies din tiparele LOGAN CLUB '' Va multumesc ptr timpul acordat si sa auzim numa de bine

          Comment


          • Mi se pare buna ideea cu legitimatie la club. Ii da si un caracter asa mai oficial
            In privinta modelului, ar mai fi de discutat ... dar ar fi bine sa avem la fel.

            Comment


            • Salut. Frate ma intreb si eu pe forum asta din Bacau sunt numa vreo 2 3 loganisti???? Spun asta pentru ca nu vad pe nimeni sa scrie ceva sau.......... In weekend e ceva planificat poate vin si eu maine imi scot tigaia de la reparat si poate ajung si eu. Aaaa si vroiam sa stiu daca se pricepe cineva la dat faru jos???

              Comment


              • maine suntem pe la barlogul ursului si duminica la iasi

                Comment


                • Anuntam ca duminica 15 martie 2009 LC BACAU participa la intalnirea regionala de la Iasi , iar incepand de azi avem musafiri din Galati si Focsani la Agas-CABANA BARLOGUL URSULUI care au fost deja preluati de Stefan -NSA . Sper ca maine cand ajung cu Sorin sa mai fi ramas un strop dupa gretarele din seara asta.(maine ora 9,30 plecare de la pambac dupa podul de la Margineni)

                  Comment


                  • Salutari Bacaului din Galati. PRO TV-ul la voi nu se receptioneaza? Astept si eu o stire de ultima ora din '' Barlog '' Nimic,ori din cauza caderii fulgilor de nea nu mai functioneza tehnica moderna? Sunteti cu totii in Barlog? sunteti prizonierii unei ursoaice flamande? Astept un raspuns scurt si la subiect.

                    Comment


                    • Azi am plecat la 13,00 de la barlog,baietii se cinsteau pe terenul de fotbal si aveau de gand sa faca miscare,nu stiu ce au facut pana la urma ca am plecat

                      Comment


                      • Multumesc de informatie.

                        Comment


                        • Ei, cum adica ne cinsteam? Citeam regulamentul inainte sa incepem meciul

                          Comment


                          • Sper ca sa citit rand cu rand ,nu asa superficial(printre randuri)

                            Comment


                            • Rand cu rand, am trecut cartea de la unul la altul

                              Comment


                              • imi pare rau ca nu am mers si eu la barlog
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google