Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L-am sunat,nu raspunde.

    Comment


    • eh nu fiti carcotasi omu poate o ocupat cu "masina"
      si daca ma superi nu-i asa ca e

      Comment


      • Originally posted by ioneluxxl View Post
        si te rog nu ii da ideei sunt prea tanar ca sa... inca nu ma doare ca sa ma leg..

        P.S. scuzati ca nu am ami venit la intaliri dar trebuia sa imi iau mandra dupe mine si daca mai vin mult cu ea se lasa cu doua nunti una ovidiu si una ME noroc ca avem de unde face rost de masini
        Prietena[viitoarea sotie] a lui Ovidiu sa obisnuit cu noi,chiar ii place.O asteptam si pe prietena ta la o intalnire,impreuna cu tine, si sigur o sa te ceara de barbat.P.S. Pe Ovidiu l-a cerut prietena in casatorie.

        Comment


        • Si el ce a raspuns? (apropo l-a cerut sau a hotarat ea de comun acord implicit?)
          Ionel...eu pe la varsta ta ziceam ca o sa copilaresc pana pe la 30 macar...la 25 am zis "da" cu o inconstienta crasa si o hotarare ferma transmisa prin telepatie de cineva. Acum nu apuc 28 si ajung si tatic Da' sunt bine fericit...
          Ratacit in spatiu...

          Comment


          • oooooooo da pai eu am venit cu ea de cateva la intalniri si a inceput sai placa asa ca mai bine ea acasa si eu la intalniri

            fratilor nici nu am 20 si in plus mai astept vreo 3-5 ani (sper sa rezist)
            Last edited by ioneluxxl; 16 March 2010, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
            si daca ma superi nu-i asa ca e

            Comment


            • Hai fii sincer si zii ca ti-e frica de fermecatorii din grup si o tii acasa, pana nu e prea tarziu
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • asa e bine, de la 20 de ani sa te ia, sa aiba timp mai mult pt domesticire (adica sa te modeleze cum doreste ea).
                sigpic

                Comment


                • Bravo Tzopescule,esti de-al nostru.

                  Comment


                  • ai dreptate m-ai prins meriti o Berula de la mine pentru asta

                    Dane dane cata dreptate poti sa ai si cat de mult vrea o femeie sa modeleze mintea unui barbat ca de e ca plastilina "moale" si usor de "modelat"
                    Last edited by ioneluxxl; 16 March 2010, 22:44. Reason: Automerged Doublepost
                    si daca ma superi nu-i asa ca e

                    Comment


                    • Fii tare pe pozitii...te-am invata noi cum dar noi deja suntem luati, deci nu stim nimic despre asta
                      Ratacit in spatiu...

                      Comment


                      • cum nu stiati ca femeile cand pun "manutele " pe noi intra direct in mintea noastra si verifica fiecare sinapsa

                        mintea barbatului e ca un apartament si femeia zice
                        trebuie schimbat:
                        -parchetul
                        -gresia
                        -faianta
                        -geamurile
                        -usile
                        -lustrele
                        -pereti varuiti in alte culori
                        concluzia
                        Are potential deci e OK
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • sa vezi cum e cand iti zice:"vreau un copil" sau "mai vreau un copil"
                          la tine nu a ajuns inca la concluzia ca stai prea mult la calculator?
                          Ratacit in spatiu...

                          Comment


                          • inca cu am ajuns la nivelul ala

                            aaaaaaa
                            stai linisti ca a spus concluzia si problema asta a ramas pe mai tarziu si cifra magica e 3

                            asta ma ingrijoreaza cel mai mult

                            Dar deh am sa ajung ji eu acolo... sper sa mai dureze ceva timp pana acolo
                            si daca ma superi nu-i asa ca e

                            Comment


                            • Originally posted by ioneluxxl View Post
                              cum nu stiati ca femeile cand pun "manutele " pe noi intra direct in mintea noastra si verifica fiecare sinapsa

                              mintea barbatului e ca un apartament si femeia zice
                              trebuie schimbat:
                              -parchetul
                              -gresia
                              -faianta
                              -geamurile
                              -usile
                              -lustrele
                              -pereti varuiti in alte culori
                              concluzia
                              Are potential deci e OK
                              Ai uitat de net,noi suntem norocosi,pana in prezent.

                              Vineri avem un oaspete de la Lc Deva,CostelHd.Ora de intalnire o sa o comunic joi.Va astept pe cat mai multi.
                              Last edited by KELBURTOS; 16 March 2010, 23:04. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • de ala inca nu au aflat si de asta cu cat mai tarziu cau atat mai bine dar nu e mai bine deloc
                                si daca ma superi nu-i asa ca e

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google