Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai mult de atat, este aproape montata. din poza nu se vede bine, dar are toate geamurile puse, in afara de parbriz, are tapiteria pusa, bancheta din spate. ar mai trebui scaunele fata, parbrizul si captuseala pe cupola.
    sigpic

    Comment


    • Deci in cateva zile o sa fii iar loganist.

      Comment


      • sper ca da.
        sigpic

        Comment


        • Pentru cei care vor o iesire de 1Mai http://www.loganclub.ro/forum/showpo...42&postcount=1

          Comment


          • Va reamintesc ca vineri avem un musafir,Costel Hd.

            Comment


            • Cand facem un drum la Onesti? Ca vreau sa imi pun cauciucurile de vara si pun si azot cu ocazia asta

              Comment


              • Ai un fix Stefane,luna viitoare cred ca ne miscam dosurile la Onesti.I-am promis lui Moses ca revenim in primavara la Onesti.

                Comment


                • Luna viitoare? Cam tarziu, trebuie sa le schimb repede. Mai vorbim maine

                  Comment


                  • Atunci week-end-ul viitor,poate scoate si Dan masina.Mai vorbim la intalnire.

                    Comment


                    • intrebarea cheie este, daca au program in week end?
                      sigpic

                      Comment


                      • Cica ar avea, poate ne lamuresc colegii din Onesti. Sau Razvan, ca el m-a starnit

                        Comment


                        • voi duceti-va la intalnire si va afumati cu fum de tigara ca eu ma duc sa ma afum de la micii de pe gratar. mi-am luat micii si berea si deschid sezonul 2010 la gratar. deja imi lasa gura apa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Este non stop vulcanizarea aia de pe stanga la iesirea dinspre adjud

                            Comment


                            • saptamana asta nu cred ca imi iau masina. vineri imi iau devizul de plata si il duc la asigurator, asa ca acceptul, cel mai probabil saptamana viitoare il voi avea.
                              sigpic

                              Comment


                              • I-mi cer scuze pentru discomfortul creat.D-le Kelburtos asta e bun ?Il pot folosi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google