LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da vezi postul lui Thazul si o sa urmeze si al lui Claudiu si o sa te lamuresti doar nu mintim toti 3,ar fi culmea dar in fine .........

    Comment


    • Originally posted by costelHD View Post
      poti sa demonstrezi ???? , nu ptr mine
      tu tii cu lupul?
      a fost frumos, pacat de frig, in rest... poze nu s-au facut ca asteapta baietii sa imi iau si eu masina, ca doar tre sa fim uniti, nu-i asa?

      Originally posted by romeo-alex View Post
      da vezi postul lui Thazul si o sa urmeze si al lui Claudiu si o sa te lamuresti doar nu mintim toti 3,ar fi culmea dar in fine .........
      avem martori doar au fost si sotiile cu noi, nu s-au distrat prea tare ca s-a vorbit doar de masini si toate nenorocirile barbatilor, da vad ca nici nu s-au plans pana acum( cel putin a mea), asa ca in concluzie asteptam soarele si cine stie, poate mai tragem una saptamana viitoare( daca este cald).
      Last edited by claudiu_iosip; 21 March 2011, 00:13. Reason: Automerged Doublepost
      Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

      Comment


      • pai suntem uniti, iati odata o masina ca sa avem ce ''mesteri''

        Comment


        • sigur ca da la a mea repede...
          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

          Comment


          • eu ma bag la somnic, pe maine , avem treaba aia de rezolvat!!!!

            Comment


            • da stiu. am fugit si eu. o seara buna.

              neata lume. ce faceti?
              Last edited by claudiu_iosip; 21 March 2011, 18:18. Reason: Automerged Doublepost
              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

              Comment


              • ce mai faceti :S

                Comment


                • si ne-am hotarat si cine sa fie organizator la lc barlad, din 3 prezenti au fost 3 voturi pentru romeo-alex. de fapt era de asteptat. ;)
                  Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                  Comment


                  • Eu zic sa va mai ganditi.Romeo nu mai sta in Barlad[asa azis].

                    Comment


                    • atunci ma votez pe mine, dar dupa ce isi face mutatia pe alta localitate pana atunci pe el il sustinem.
                      Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                      Comment


                      • Esti dictator?

                        Comment


                        • nu, era in gluma doar...
                          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                          Comment


                          • Tu chiar mai luat in serios?

                            Comment


                            • multam'Claudiu si Thazul ptr vot,nu va dezamagesc in ceea ce se numeste LC Vaslui(Barlad)
                              Usere mai dai si pe la noi?poate vii si pe la o intalnire!
                              Burtosule doar muncesc in alt oras domiciuliul meu e in Barlad si acolo v-a ramane iar asta nu-i motiv ptr a nu organiza intalniri

                              Comment


                              • Originally posted by romeo-alex View Post
                                Burtosule doar muncesc in alt oras domiciuliul meu e in Barlad si acolo v-a ramane iar asta nu-i motiv ptr a nu organiza intalniri
                                Corect! Bine spus.

                                P.S. Neata!
                                Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google