Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    esti bine venit oricand. pe http://loganclubbotosani.webs.com/apps/forums gasesti ziua si ora urmatoarei intalniri
    Last edited by claudiu_buhan; 22 June 2009, 23:11. Reason: probleme net

    Comment


    • #62
      Bun venit din nou Erasmin... urmatoarea intalnire e pe 5 iulie 2009 in parcarea Pensiunii Casa Lux...mai multe detalii gasesti pe siteul mentionat de claudiu_buhan.
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • #63
        sal.
        am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
        mersi
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #64
          Pentru tablou iti trebuie in format electronic sau gata tiparite? Intreb ca sa stim cum sa iti trimitem...
          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

          Comment


          • #65
            Va reamintesc ca duminica 05.07.2009 va avea loc a XVII-a intalnire Logan Club Botosani incepand cu orele 15.00 la Pensiunea Casa Lux...
            Poate incercam sa fim in numar cat mai mare k dupa aia mai pleaca lumea in concediu si oricum o sa fim mai putini.....
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • #66
              Originally posted by xwwbotosani View Post
              Salut tuturor ! Vreau sa bag mașina pe GPL. Fac cam 2000 de km pe luna și la prețul benzinei care e în creștere libera și a salariului care e în cădere libera cred ca se merita. Voi ce ziceți?
              Ionele te-ai mai hotarat in privinta GPL-ului sau ramai pe benzina?

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • #67
                Cred ca raman pe benzita atata timp cat la ucraineni pretul e cu 1 ron mai mic fata de cel din tara. Ma mai gandesc.

                Comment


                • #68
                  Ionel, e vreo diferenta? adica tu de unde puneai inainte de a merge la Ucraina? aia e de Luk-Oil stiu... dar noi de obicei punem de la Petrom- OMV- PetromV! Si daca tot am adus vorba de benzina ... Cine pune de la ROMPETROL si ce fel ? A incercat cineva ALTO ? si cum merge ?
                  My Ride - Prestige 1.6 16v

                  Comment


                  • #69
                    Multa vreme am pus benzina de la Petrom apoi de la Luk-Oil. Acum am alimentat 60 de litri in Ucraina si am pus un flacon de aditiv. Mi-a iesit consumul 5.8% in conditiile in care merg 85% in exterior si 15% in oras. Sunt multumit. Pretul benzinei in Ucraina e de 2,8 ron.

                    Lucialina alimenteaza numai de la Rompetrol.

                    Comment


                    • #70
                      de cand am masina, adica de 1 an si 3 luni, am pus benzina numai de la RomPetrol! eu sunt super multumit de benzina, care mi se pare mai buna decat cea de la Petrom! Benzina pe care o folosesc e cea de Efix95!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #71
                        este si mai mare ? 100 sau ceva in genu cum e carrera 100 sau top premium 99+?
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • #72
                          este... dar eu nu am incercat-o!!!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #73
                            Daca te iei dupa cartea tehnica, pt. Logan se recomanda doar fara plumb 95 sau 98.

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • #74
                              Lucian, nu ti se pare. Chiar este mai buna decat cea de la Rompetrol. Eu am simtit diferenta de calitate.
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment


                              • #75
                                Sorin, adica de la PETROM!
                                Atunci o sa incercam ALTO si efix 100 ca daca tot mergem la mare... plecam intr-o ora ;) !
                                Toate bune,
                                Sandutzzu
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google