LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Deci, cuvantul cu problema e in acel atasament (invitatie). Si nu vad care e problema ca v-am atras atentia.
    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

    Comment


    • #47
      Parerea mea e ca era mai frumos sa-i fi trimis un mesaj lui cristi3775 din Piatra Neamt si sa-i spui ca a facut o greseala ortografica in invitatia conceputa de el.
      Nu m-am suparat. Insa nu era nevoie sa "ne" atragi atentia. Se putea rezolva mai elegant...
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • #48
        Se pare ca unii mai "usuratici" au probleme cu cititul!!! Lasa-ne, lasa-ne.....!!!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #49
          Acum chiar ca m-am enervat! Voi chiar sunteti chiori sau habar n-aveti sa cititi. Lasati-ne voi ! Lasati-ne voi ! Lasati-ne voi ! Lasati-ne voi ! Lasati-ne voi !
          Attached Files
          Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

          Comment


          • #50
            @usurelu_okok, baietii din Botosani nu au nici o vina, acea invitatie a fost atasata de catre @cristi3775 care, dupa avatarul lui este din Piatra Neamt, probabil ca tu asta nu ai observat si nici cristi cand a scris "parcearea" deaceea s-au suparat oarecum baietii de la Botosani.

            Comment


            • #51
              Ok. Cum spuneti voi si apoi mancam.
              Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

              Comment


              • #52
                Sunt alaturi de voi. Nu sunt din oras, dar sper sa intru pe forum cel putin saptamanal.

                Comment


                • #53
                  Din oras sau de langa oras, tot botosanean de-al nostru esti.
                  Bine ai venit si speram sa fii cat mai des alaturi de noi!
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • #54
                    Va asteptam maine!!!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • #55
                      Ultima strigare ptr LoganClub Botosani ptr astazi la ora 17 in parcarea prefecturii!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #56
                        In aceasta seara a avut loc prima intalnire oficiala LoganClub Botosani. De data asta vremea a tinut cu noi si ne-a lasat sa ne desfasuram in voie.

                        Tin sa multumesc in mod special consoartelor pentru intelegerea, incurajarea si sprijinul in tot ceea ce am realizat si ce dorim sa realizam.
                        Noi facem parte din categoria loganistilor neasupriti de consoarte!

                        In continuare atasez cateva instantanee de la intalnire.
                        Attached Files
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #57
                          Desi putini, dar bine organizati, astazi am reusit sa ne adunam cativa loganisti la prima intalnire LoganClub Botosani! Se putea si mai bine ca nr de participanti dar din cauza unor probleme ivite Sebyup si Todu nu au mai putut ajunge!

                          la mai mare, Logan Club Botosani!!!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #58
                            BRAVO BAIETI

                            am vazut ca v-ati chinuit putin dar ati reusit va felicit si va urez la peste 1000 de intalniri in prietenie si armonie .... Iasi-ul e cu voi si va sustine.... Iar cu frustratii care stiu sa citeasca dar nu inteleg ce citesc si nu isi dau seama cui apartine o eventuala vina si nu stiu cui sa se adreseze stati calmi ce sa va zic... Dupa cum se observa asta e nivelul da.....

                            succese si la mai mare
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • #59
                              Felicitari celor care au organizat prima intrunire a LOGAN CLUB BOTOSANI. Imi pare foarte rau ca nu am putut sa fiu si eu printre cei prezenti, dar pentru intrunirea viitoare o sa fac tot posibilul sa vin.
                              Inca odata FELICITARI si LA MAI MULTE !!!
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • #60
                                Gata, ati spart gheata.Sa fie intr-un ceas bun!
                                Last edited by Cromatic; 13 October 2008, 11:56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google