LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ne vedem la 17... Abia astept!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #77
      Am infruntat cu stoicism aerul racoros al serii la intalnirea din seara aceasta.
      A fost frumos si am fost mai multi ca data trecuta.
      Va fi si mai frumos si vom fi si mai multi!
      Poze de la intalnire:
      Attached Files
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • #78
        Asteptam si pozele lui Seby_up!!!
        A fost frumos in seara asta si mai multi ca data trecuta! In discutiile purtate s-a stabilit flyerul ptr Logan Club Botosani si intalnirile urmatoare! S-a mai vorbit despre asigurari si cei care le fac, mijloace prin care sa ne facem cunoscuti, s-au impartit cateva flyere etc!
        Ii asteptam in continuare pe cei care ar vrea sa ni se alature!!!

        In linii mari asa s-a desfasurat a doua intalnire a Logan Club Botosani!!! la mai mare!!!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #79
          Nici nu stiu cand a trecut timpul. Ar mai fi fost multe de discutat, dar vor mai fi intalniri.
          Attached Files
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • #80
            Data asta am fost doar 4...Dar orice inceput e un pic mai greu....Sper sa fim mai multi data viitoare...
            Attached Files
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • #81
              Felicitari ! Ar cam trebuie sa va autocolantati masinile cu sigla clubului. Orasul este mic si pot adera multi loganisti intr-un timp destul de scurt ( este doar parerea mea )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #82
                Asteptam stickerele de la KeanuRev!!! Si noi am zis la fel dar pana vin stickerele asta e!!!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #83
                  Un prim pas a fost facut prin montarea suporturilor personalizate pentru numere. Multumesc inca o data pe aceasta cale lui CosTin.
                  Ar fi frumos ca toti membrii sa aiba macar atat pe masina, nu doar eu si lucialina.
                  Asteptam cu nerabdare sa ajunga si stickerele si atunci vom fi si mai vizibili in trafic.
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • #84
                    Da. Din pacate am fost la un dumitru si asta e. Ramane pe alta dta. Vreau si eu stickere si eventual suporti de numar. Multam.

                    Comment


                    • #85
                      De unde se poate face rost de suporturi personalizate pentru numerele de inmatriculare?
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • #86
                        Da cautare Suporti numere de inmatriculare "LoganClub".
                        Fa-ti acolo cunoscuta intentia de a achizitiona suporturile pentru numere. Eventual da-i pm lui CosTin cu datele de contact sa te aiba in vedere la urmatorul lot de suporturi.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #87
                          Stickerele le gasiti la KeanuRev!!! Daca resusesc eu sa le pun din prima fara sa stric ceva am eu un set in plus! Ne intalnim data viitoare si vedem....
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #88
                            Ok lucialina discutam.

                            Comment


                            • #89
                              Buna prieteni loganisti

                              Vreau sa va spun ca m-am simtit foarte bine la intalnirea de Duminica seara. Asteptam sa ni se alature si altii. Pe curand.

                              Comment


                              • #90
                                Cred ca ne-am simtit bine cu totii!!! Asteptam eventualii doritori sa ni se alature...
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google