LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc pentru urari! aseara am devenit tata. am o fetita sanatoasa, vioaie si curioasa.
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • salut sorin, felicitari, sa iti traiasca!
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Domn' Sorin....FELICITARI, sanatate multa la mamica si la fetita, dar si tie pentru ca si noi barbatii trebuie sa contribuim la bunastarea familiei....

        PS. Asteptam o fotografie sa vedem cu cine seamana si .... traditia spune ca trebuie sa dai de baut...
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • sa iti traiasca Sorine! te asteptam data viitoare...
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • Sa va traiasca sorine, si la multi ani!!!

            PS: TE`AM VAZUT ASEARA LA SUCEAVA.... TARE MAI GONEAI PRIN ORAS....DAR NU TE UITI STANGA:p
            Last edited by erasmin; 18 November 2009, 13:10. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by TopCat View Post
              aseara am devenit tata. am o fetita sanatoasa, vioaie si curioasa.
              Sa-ti traiasca si la mai mare! Urmasul meu de abia asteapta sa o cunoasca!

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • va multumesc tuturor pentru urari!
                erasmin, da, eram in graba mare. data viitoare trage de claxon. eventual pune-ti un sticker pe masina cu LoganClub ca sa ne vedem in trafic.
                tifosibt76, cine stie, poate ne facem cuscri... dar mai intai de toate sa vada si urmasul lumea inconjuratoare cu proprii lui ochisori. acusi-acusi ai sa umbli si tu in graba mare prin oras...
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • Felicitări și multa sănătate atât la fetita cât si la mămica. Felicitări și ție Sorine !!! Sa va traiască și sa va bucure.

                  Comment


                  • Felicitari si de la mine. Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii! P.S. Am inteles ca la urmatoarea intalnire se vine cu taxiul, nu?
                    Logan 1.5 dci Ambition

                    Comment


                    • felicitari Sorine si felicitari si tie Ernesc pt jante ( ar fi bine sa faci un My Ride - tu ai LYK la nr de imatriculare nu ? iti vad masina si la iasi si la saveni . frumoasa )
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Tudore....faci confuzie....masina pe care o vezi la Iasi si Saveni e a lui Lica si are LYK la masina, iar jante au Ovidiu (BT-03-GBP) si Danutz (BT-03-MHD), poate intre timp si-a pus si Lica la masina jante dar nu mai stim ce a mai facut ca nu a fost la ultimele 2 intalniri....
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • si-a pus jante si Lica asa...
                          scuzati confuzia
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • felicitari Sorine. Sa nu credeti ca am uitat ca trebuie sa fac si eu cinste. Curand

                            Comment


                            • va multumesc pentru urari!
                              nu se vine cu taxiul, ci se pleaca cu taxiul!
                              si-a tras si Lica jante. Tudor a vazut bine.
                              Tudor, dar parasolarul lui Lica l-ai vazut de aproape? e bestial. pleaca de la un nivel si ajunge la altul. original.
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment


                              • parasolarul l-am vazut, dar daca tin eu bine minte, nu e pus chiar asa bine, poate ma insel
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google