Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de acord si eu !!! am sa incerc si eu sa fac ceva....
    LE: seby, o sa treaca tata pe la economic sa iti lese 70 de lei pt CAR si pentru site , pentru ca nu putem veni duminica ;)!
    Last edited by C&S; 2 June 2009, 21:02. Reason: nush
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • Revin cu o idee noua pentru sigla, Textul Logan Club sa fie cel de la stikere , adica rosu cu alb si binenteles masinuta de pe stegulete pe fond gri. Ce spuneti? Poate face cineva o macheta ? Duminica cu parere de rau dar voi avea prima absenta de cand activez in acest club. Serbez ziua fetelor mele , fica Roxana si sotia Magda ! Sper sa nu ma puneti nemotivat...
      Toate bune !

      Comment


      • Originally posted by iulian paul View Post
        Revin cu o idee noua pentru sigla, Textul Logan Club sa fie cel de la stikere , adica rosu cu alb si binenteles masinuta de pe stegulete pe fond gri. Ce spuneti? Poate face cineva o macheta ? Duminica cu parere de rau dar voi avea prima absenta de cand activez in acest club. Serbez ziua fetelor mele , fica Roxana si sotia Magda ! Sper sa nu ma puneti nemotivat...
        Toate bune !
        La multi ani fetelor tale, esti un parinte si un sot fericit! Numai bine si multa fericire!
        Logan 1.5 dci Ambition

        Comment


        • La multi ani pentru sarbatorite! Sa aveti parte de ce e mai bun pe lume!
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • La MULȚI ANI cu sănătate si bucurie. Sa-ti traiască fetele și sa te bucuri de ele.

            Comment


            • La multi ani pentru fetele tale!!! intalniri Logan Club vor mai fi...!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Eu cred ca nu trebuie sa renuntati la rac... e un simbol local foarte puternic. Se poate face mai mic, si il va observa doar un cunoscator.

                P.S. Mie personal imi place cel mai mult din cele trei, prima varianta.
                Attached Files
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • foarte tare! masina mea fiind neagra imi place mai mult a doua varianta! stabilim care ramane si iti transmitem poate ne ajuti si la tiparire!
                  multumim tare tare mult pentru ajutorul tau!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • a doua imi place si mie

                    Comment


                    • In primul rand multumesc SorinJ pentru timpul acordat clubului nostru. Adoua sigla arata cel mai bine. Stikerele noastre au scris Botosani in interiorul de jos a literelor rosii ce formeaza cuvantul Logan. Eu la acel tip de scriere m-am gandit, fara Botosani separat.
                      Te rog daca poti si ai timp, incearca si asa pe fond gri-negru uniform pe toata suprafata.
                      Daca te uiti cateva posturi in urma vei vedea si stikerele noastre ca sa poti sa-ti faci o idee.
                      Multumesc inca o data pentru timpul acordat

                      Comment


                      • @iulian... eu cred ca glumesti! Sigla va fi de marimea unei embleme Dacia, iar cuvantul "LOGAN" o sa aiba cca. 4 cm, liniutza de la "L" va avea vreo 8 mm, cuvantul "BOTOSANI" are 8 litere, inghesuite in 8 mm, o sa fie "SUPER".
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • La multi ani fetelor,sanatate si tot ce isi doresc sa se indeplineasca! Distractie placuta!

                          Comment


                          • Faceti cum vreti, eu oricum imi las sigla neschimbata. Toate bune!
                            Logan 1.5 dci Ambition

                            Comment


                            • asa cum am spus, mie , si nu numai, imi place a doua sigla! astazi vb cu baietii si cine vrea facem comanda la tine? e bine asa? multumim inca o data de ajutor!!! poti incerca a doua sigla cu scrisul in toatalitate alb?
                              Last edited by lucialina; 7 June 2009, 13:14.
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Foarte fain lucrate SorinJ...multumim pentru efort...eu m-am chinuit un pic dar nu am reusit sa le fac k lumea...de aceea cred k o sa folosim una de la tine...mie imi place a doua si a treia...sunt super...tre sa ma hotarasc la una din ele...cam greu...dar o sa ma hotarasc....
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google