Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand cautam nu vindea nimeni
    acum cand am cumparat toata lumea a venit cu oferte

    Comment


    • care toata lumea mai mariusica... ca sunt numai eu .. nea San a vandut statia

      Comment


      • Marius o mai ai statia?Astept un tel de la tine...ca s-ar putea sa o maritam)))

        Comment


        • Daca intereseaza pe cineva se vinde aici un sistem audio 5.1 Logitech G51 155 W RMS (se aude exceptional)

          http://forum.anunturi-galati.ro/inde...rms-impecabil/

          Originally posted by andreyi View Post
          daca intereseaza pe cineva se vinde aici un sistem audio 5.1 logitech g51 155 w rms (se aude exceptional)

          http://forum.anunturi-galati.ro/inde...rms-impecabil/
          sistemul de mai sus s-a vandut.

          Mai am un sistem 5.1 Logitech X-530 impecabil - 200 lei

          Cine-l vrea sa ma sune pe 0726789790
          Last edited by andreyi; 20 May 2011, 16:36. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Am de vanzare odorizante auto California Scent. Arome disponibile:Apple Valley, Tahoe Powder, Golden State Delight si altele ratacite. Pret 15 lei/conserva.

            Mai pun pe taraba
            - 4 jante Wolfrace Prosprint Black, echipate cu anvelope de vara 205/55/15 - pret 1200 lei;
            - o toba sport WM - pret 100 lei;
            - un set de stopuri cu leduri - 300 lei.
            Last edited by cosmin_ruz; 25 May 2011, 17:51. Reason: Automerged Doublepost
            MiNnRuZ

            Comment


            • odorizante...

              printre cele "ratacite" poate este ceva cu VANILIE. Daca da, vreau eu una buc conserv. Multam RUZ.

              Comment


              • Imi multumesti, insa n-ai pentru ce! Nu mai am cu aceasta aroma.
                MiNnRuZ

                Comment


                • Cosmine..sunt jantele alea frumoase pe care le-ai ,,scos in lume'' acum 2-3 saptamani ? Frumoase tare(daca-s alea...)! Pacat ca le dai !!!!
                  LOGANIST CONVINS !!!

                  Comment


                  • Ruzule, ce faci bre? Nu ai mai pus toba? Da' de ce le vinzi ma?


                    PS: ale naibii faruri, nu ti le lipesc de mana sa le dai, neam!
                    sigpic

                    Comment


                    • daca nu eram in cacao cu masina.. toba ti-o luam eu .. parca pentru toba nu ti-as ura vanzare buna.. dar pentru restul nu pot sa zic decat ca imi pare rau ca le dai ... si spor la vanzare

                      Comment


                      • pfff ce ma tenteaza jantele tale ruzule dar mai am niste treburi de rezolvat nu sunt bani de ajuns...

                        Comment


                        • A aparut cumparator pentru jante(gheorgngv), dar nu prea vreau sa le dau fara anvelope asa ca cine doreste anvelopele, sa ia legatura cu userul si sa se inteleaga la pret astfel incat, dupa ce vand ambele produse sa obtin suma ceruta.
                          Jantele nu au probleme, anvelopele la fel. Jantele au fost pe pss.
                          @mcm022006, iti pot da toba si te astept cu banii.
                          @iamagi, nu inteleg ce vrei sa spui de faruri.
                          @eugenio_23, alea sunt si sunt constient de faptul ca o sa regret vanzarea lor, insa in acest moment nu vad alta situatie pentru iesirea din impasul financiar in care ma aflu.
                          @BR-17-KOZ, pune mana si strange banuti.
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • VAND Hdd-uri si SDRAM-uri

                            SDRAM IBM Aptiva 33L3072 64-Mb PC133-Mhz 4-bucati
                            SDRAM IBM MS128IBM335 128-Mb PC133-Mhz 4-bucati
                            SDRAM IBM MT16LSDT1664AG 128-Mb PC100-Mhz 4-bucati

                            HDD IBM LD20A341-02-A QUANTUM FIREBALL
                            20.4GB IDE 5400RPM 5-bUCATI
                            PRET MEMORII /BUCATA 17 RON
                            PRET HDD /BUCATA 17 RON
                            PRET TOATE (MEM+HDD) 220 RON TRANSPORT GRATUIT
                            PRETURI NEGOCIABILE
                            Toate memoriile si HDD-uri sunt testate 100% functionale.


                            Attached Files
                            Last edited by McDan; 30 May 2011, 11:57.

                            Comment


                            • Salutare!!!
                              Sunt interesat de o statie radio....pina in 400 RON.
                              sigpic

                              Comment


                              • johntase cunosc pe cineva care are 2 statii cb de vinzare un president si un midland alan 42 multi, ambele sunt sub 400 RON. cind am sa mai intilnesc persoana am sa adun mai multe informatii si am sa le pun pe forum. poate mai sunt si altii interesati. Oricum pe respectivul il gasesti in fiecare duminica in tirgul de vechituri (obor)
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google