Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • desigur.. nici o problema..

    sa nu fie prea aproape de craciun ca nu se mai trimit comenzi in tara

    Comment


    • Originally posted by mcm022006 View Post
      dap .. nu mai e.. acum cu 100 de lei le coloram
      ma da scump mai esti.....mie cat imi iei sa le schimbi?:P

      Comment


      • Traieste Razvaaaaan )
        sigpic

        Comment


        • Iotel pe razvanel eu nu stiu pe unde se urca in tancul tau si ma intrebi cum se desface bordul

          Comment


          • unde gasesc 4 genti de LOGAN ca sa nu ma mai chinui cu schimbatul cauciucurilor.

            Comment


            • Eu tot incerc sa imi iau genti de rezerva pentru acelasi lucru ....si pana acum nu am decat o solutie : DEZMEMBRARI ...

              Vezi ca gasesti adresele atelierelor din Braila, aici pe forum in zona Braila :P
              Butea Aurel Laurentiu
              fara linkuri externe in semnatura
              BR - 21 - CNB

              Comment




              • Inca e complet valabil.

                Se adauga si eleronul de pe masina mea - 100 ron
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by iamagi View Post
                  http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=264

                  Inca e complet valabil.

                  Se adauga si eleronul de pe masina mea - 100 ron
                  gicule la bara de mcv ai cumva si v-ul nichelat??

                  Comment


                  • Nop. E cheala
                    sigpic

                    Comment


                    • Desi se gasesc pe toate drumurile, va dau si eu un sfat :
                      Azi mi-am achizitionat 1 stingator cu manometru asa cum se cere la politie.
                      Diferenta fata de cele din Carrfour / Magazine stiute de unii si altii este :
                      1. Pret : 29 RON / bucata
                      2. Valabilitate : 1 an de zile
                      3. (ceea ce nu ofera altii) - la anu, posibilitatea de reincarcare / verificare la pret de sub 7 lei (asta inseamna ca numai cumpar la 1 pe an cu dif sume...)

                      Adresa : SC Firecons SRL -> Str. Mihai Bravu Nr. 192 Tel:0239/649649
                      P.S. > daca sunteti mai multi le poate livra si la destinatie (eu l-am primit la scoala)

                      La el am primit factura / chitanta / certificat de garantie pe 12 luni (la carrfour primesti maine asa ceva)
                      Butea Aurel Laurentiu
                      fara linkuri externe in semnatura
                      BR - 21 - CNB

                      Comment


                      • la inspecitie trebuie sa ai toate dracoveniile astea la zi ? stingator/trusa si tot neamu lor ? ca eu tre sa fac inspectia peste vreo luna si nici nu m-am uitat la trusa, stingator si alea alea de cand am cumparat masina de anu trecut din februarie...
                        http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

                        Comment


                        • daca nu cunosti pe cineva ...raspunsul este DA.
                          daca acelea nu sunt in termen de ganratie sau daca nimeresti sa ai RAR pe cap - atunci obligatoriu trebuie sa le ai in regula ...
                          deasemeni daca dai peste politie + rar in vreo razie spontana ...si in acel caz ramai fara acte

                          PS : daca ai stingator tip sparay - acum la RAR spune ca numai este bun.
                          Daca il ai expirat ...e de tip spary ...sa stii ca merge sters cu diluant vopsea data inscrisa pe el si daca ai si o imprimanta ii pui alt abtipild pe care si pe acela scrie data pana cand e valabil ...
                          Last edited by RoArcasu; 17 December 2010, 00:02. Reason: Automerged Doublepost
                          Butea Aurel Laurentiu
                          fara linkuri externe in semnatura
                          BR - 21 - CNB

                          Comment


                          • m-ai speriat destul maine ma duc sa-mi iau stingator si trusa penala...medicala!
                            http://img353.imageshack.us/img353/1012/9457rs0.jpg

                            Comment


                            • E nu e cazul sa te sperii chiar eu....vz ce mai spun si altii ...
                              Eu doar am spus ce am cumparat si ce am patit la RAR.

                              Trusa medicala cred ca imi trebuie si mie...
                              Si la astea e ceva de stiut ...
                              Eu am cautat odata ptr dir mea si am gasit in Real la Galati trusa care nu avea garantie pe ea si garantie pe componente (adica pe fiecare obiect din interior) si garantia era intre 1 si 3 ani / componenta.


                              Daca cumperi da-mi si mie un pret

                              Numai bine
                              Butea Aurel Laurentiu
                              fara linkuri externe in semnatura
                              BR - 21 - CNB

                              Comment


                              • Firecons este fostul sting serv? a avut sediul pe b-dul Al. I .Cuza intre scolilor si calarasi langa o vulcanizare. si si-au mutat sediul pe mihai bravu la nr 154.
                                tot stingator dela am si eu, cu manometru. dar acest stingator are si un dezavanataj, este mai mare decat unul de unica folosinta.

                                nu s-a verificat trusa si stingatorul cand am facut eu ITP la logan acum 5-6 luni. dar nu aveam de unde sa stiu ce o sa verifice si mai bine sa previn. nu trebuie neaparat sa cumperi trusa si stingatorul. le poti imprumuta de la cineva si pe viitor le cumperi pentru tine.
                                Last edited by bogdan_1984; 17 December 2010, 10:14. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google