Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU stiu dak o pot pune pe portbagaj cati metri are firul tau?

    Comment


    • cosmine da firul se schimba daca vrei
      te duci la radioton acolo de unde ai luat-o
      si iti pune cat cablu vrei ca e la metru

      Comment


      • ms mariusica o sa ma duc dar o sa vorbim maine ca o sa trec prin statie sa mai vorbim!

        Comment


        • Eu am firul innodat (nu legat tiganeste, ci cu mufa by mcm) si nu am nici o problema . cauta ma sa iei doar sarma aia de sus. cred ca se gaseste pe la CEFIN
          sigpic

          Comment


          • Unde-s astia de la cefin ca nu stiu, am auzit de ei dar nu stiu sediul unde este!
            Last edited by Cristi_LCD; 3 September 2010, 11:31.

            Comment


            • CEFIN/CarvalTrans (pe centura langa Scorpion parca le zice - e o spalatorie aproape de abator - trebuie sa stii macar Cargill ca ai camion). Au antene acolo .
              sigpic

              Comment


              • cefin e pa centura dupa ce treci de soseaua focsani la vreo 200-300 de metri pa dreapta,acolo e si parcare de tiruri scrie mare cefin mai cosmine

                Comment


                • dak ai sp de cargill stiu acum unde mersi molt,sa ma duc pana acolo sa vad carei treaba!

                  Comment


                  • salut colegi am gasit antena de la radio rupta in parcare ma poate ajuta cineva cu vreuna o platesc nu este problema!Asteept raspunsurile voastre!

                    Comment


                    • Salutare. Daca mai arunca cineva un ochi pe-acilea, am un hard-disk de vanzare. E vorba de un Western Digital de 250 gb sata2 (wd2500aajs) in perfecta stare de functionare. Pretul este de 100 lei fix (e 170 lei nou).

                      Comment


                      • Kozmin, vezi ca in Real la Galati aveai niste antene mai scurte pentru Logan. Vine mai frumos cu una d-aia :P e vo 15 lei una.
                        sigpic

                        Comment


                        • Are cineva vreo bara fata de vanzare ? Si putin sparta, nu e problema, imi trebuie pentru iarna!
                          sigpic

                          Comment


                          • O bicicleta pentru copii gasesc pe la voi?Dinaia mica cu roti ajutatoare pentru fiumi-o.
                            sigpic

                            Comment


                            • Anunt!

                              Se vinde toba sport de pe masina mea! Toba este full inox WM Sport. Are silencer home-made. Cred ca toti stiu cum se aude .

                              Nu o dau ca ar fi ruginat sau cine stie ce alte tampenii s-ar mai putea zice . O dau ca mi-am facut damblaua cu toba, desi o sa regret ca o dau (multi au zis ca se aude perfect).

                              Pret: o sa cer 100 ron pe ea, cu conditia ca cumparatorul merge cu mine cand o dau jos de pe masina. O voi da jos pe a mea si o voi pune pe a lui (asta ca sa nu plateasca si el prinderea - toba are prinderea folosita de la cea veche, eu o dau pe cea veche o data cu cea sport, in schimb vreau banii si toba cumparatorului) iar cumparatorul o sa plateasca ca tobele sa fie sudate. Aceasta chestie sa zicem ca o sa mai duca vo 60 lei (pe mine m-a costa 100 ron anul trecut, dar eu am cerut sa i se faca si sistem de prindere + inca 30 ron silencerul).

                              Daca e vreun doritor, astept PM sau ne auzim pe mess: Iamagi67. Primul care e gata sa facem treaba, o ia . O sa fac curand si anunt la bursa, dar prefer sa fie local sa o mai aud si eu

                              link cu toba: http://www.youtube.com/watch?v=5w0C8RuZyrI



                              Rectific: se da toba sport + cea stock (fara prindere) cu 100 ron + montajul. Deci nu ramaneti fara cea stock ca o sa o aveti pe a mea. Asa nu mai platiti sa va faca alta prindere la toba .
                              Last edited by iamagi; 16 September 2010, 19:00. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • fac si eu un anunt aici pt cine doreste schimbarea luminii de bord (cadrane albastre cu ace rosii) la super oferta 70 de lei (in limita stocului de leduri disponibil), cine doreste stie unde si cum sa ma gaseasca.
                                Last edited by mcm022006; 17 September 2010, 10:31.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google