Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrrei_ro View Post
    mcdan imi poti spune mai exact cum as putea ajunge unde ai zis tu? mie mi`a zis cineva de un centru de dezmembrare care este in spate la benzinaria care e la intrare cum vii pe dig de la galati inspre braila..undeva inspre bac fac la dreapta si tot inainte..ai idee? sau ceilalti aveti idee?
    Cu acuratete de 95%...cam asa:

    PS: cand ajungi in zona intreaba de cel cu Loganele ...cu dezmembrari (nu stiu exact adresa).Braila.JPG
    Scuze TOYOTA e pe cealalta parte (exact unde faci la stanga) ...unde am scris eu Toyota este defapt un service auto
    Last edited by McDan; 7 October 2010, 09:09.

    Comment


    • 100 de lei este o bara de fata are toate culorile trebuie doar sa te duci sa alegi dar mai sunt zgariate...!

      am eu numarul lui de telefon!

      un loganel de vanzare are un pretenas diesel din 2007,3000 euro tot ce stiu e ca are toate reviziile la apan pana la moment dat si daca nu ma insel nu are nimic pe ea dar masina merge impecabil,care doreste sa-mi sp sai dau un nr de telefon!
      Last edited by BR-17-KOZ; 8 October 2010, 09:31. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by mcm022006 View Post
        bineinteles ca DA.. ro_arcasu stie ca unui prieten de-al lui i-am facut operatia asta
        Revin la un mesaj mai vechi putin, care ma determinat sa imi fac si eu acest "update" la masina...

        O sa ii fac si poze si o sa le postez tot aici, pentru a se vedea calitatea lucrarii...
        Ca sa fie totul OK pozele or sa fie postate la 1 saptamana dupa montare, pentru a putea si completa eventualele impresii personale ....

        Update-ul la bord a fost facut pe 23.10.2010.

        Multumesc Marius, pentru lucrarile facute asupra masinii mele...
        Butea Aurel Laurentiu
        fara linkuri externe in semnatura
        BR - 21 - CNB

        Comment


        • cu placere ! mai am pt o masina la pret redus de 70 de lei cadrane albastre cu ace rosii.. si 50 de lei ceasurile complet albastre

          Comment


          • In curand ...o sa fie si GRATIS ... :P
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • Intrucat am facut rost de niste jante ALULINE (niste replici ATS CUP) intr-o stare deplorabila (sunt vechi, strambe, vopsite prost, julite etc.), am nevoie de macar nsite informatii de la voi:
              *unde pot indrepta jante din aliaj (nu suda, doar indrepta ca nu sunt fisurate) - ma intereseaza ieftin si bun
              *unde le pot sabla (desi nu cred ca stie cineva )
              *unde le pot chitui (cum am zis, sunt julite pe mergine, deci ar trebui chituite)
              *unde le pot vopsi, dar sa stie ce face baiatul.
              *unde le pot mari gaura centrala (au fost pe GOLF, si mi-ar trebui un strungar ca mareasca putin acea gaura).
              Nu va speriati ca nu sunt astea jantele mele ) Ale mele deja sunt la pastrare pentru primavara, dar daca s-a ivit ocazia, poate le pun si pe astea.
              sigpic

              Comment


              • de sablat poti incerca la un atelier ce sableaza geamuri oglinzi etc cred ca te poate ajuta anume nu iti pot spune unde in braila dar in galati poti incerca la Matex pe domneasca langa AJOFM in rest nu8 stiu sa iti spun mai multe

                Comment


                • Pentru indreptat vulcanizarea din Brailita dincolo de Petrom se spune ca ar fi cea mai buna.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Aha. E bine . Ma ajutati si cu niste preturi, macar alea minime sa stiu de unde incep )
                    sigpic

                    Comment


                    • e cam greu daca nu suntem in domeniu...pot sa sp 20 de lei sablatul si cand ajungi acolo pleci pe targa)

                      Comment


                      • Cauciucuri de iarna ce se recomanda ca nu stiu....si daca stiti ceva bun si second-hand....si un pret!

                        Comment


                        • vand 2 difuzoare auto SAL XPRO 16.5 cm noi in cutie am si garantia sau schimb cu toba sport sau oglinzi electrice
                          pret 100lei negociabil
                          Attached Files

                          Comment


                          • Inca mai am la taraba un set de faruri ph1 fara niciun fel de probleme si un set de stopuri cu semnal alb cu mici crapaturi in zona inferioara.
                            Pret faruri - 160 lei;
                            Pret stopuri - 100 lei;
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • Inca la taraba farurile si stopurile.
                              Attached Files
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • ---------- Big up ----------
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google