Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar

    Are vreun coleg vreun far modelul vechi de vanzare de stanga?

    Comment


    • Daca nu doresti de origine, are de vanzare Angel (vadul olangeriei), noi la 130 lei/buc.
      MiNnRuZ

      Comment


      • Mi-am luat recent de la LIDL - acest termometru cu afisaj interior - exterior (Nu este acelasi model dar seamana...costa 20RON)...
        Cine imi da si mie o idee, unde sa montez si eu senzorul de exterior, pentru a indica corect temperatura !?

        Butea Aurel Laurentiu
        fara linkuri externe in semnatura
        BR - 21 - CNB

        Comment


        • 20 lei la lidl, 16 lei la kaufland. exact ca acela am si eu. in carticica lui scrie ca trebuie pozitionat lipit de geam sau in bara din fata. voi incerca sa il repozitionez cand s-o mai incalzi putin. unii l-au pus in oglinda din dreapta, in portbagaj pe la capacelele acelea de plastic negre chiar si in bara fata
          Last edited by bogdan_1984; 20 February 2013, 18:20.
          sigpic

          Comment


          • Mai...eu l-am pus exact ca Marius ...sub chederul intre usa sofer si usa din spate ... in schimb am observat ca ziua...azi spre exemplu unde afara erau 7...9 grade il imi arata 16 grade din cauza ca lua temperatura tablei...

            Thx ptr raspuns !
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • Pune-l in oglinda dreapta ...ai sa vezi ca ai temperaturi relativ corecte !!!
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment


              • ca sa-l pui in oglinda trebuie sa dai jos fata usii, sa dai oglinda jos, sa dai gaura in oglinda...prea multa bataie de cap pt un senzor care nici nu stii daca va indica corect pt ca e ieftin
                sigpic

                Comment


                • In cazul asta, deja e prea multa bataie de cap pentru o prostie care nu stii daca merge, nu?

                  Last edited by iamagi; 21 February 2013, 22:03. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce rost mai are sa mai cumperi asa ceva daca tot ai de munca , nu ? Daca se putea monta singur era mai bine , asa in schimb .....soarta ! Arcasule...monteaza-i frate si iti spun eu (care am) ca nu-i mare branza, crede-ma ! Nu te mai lua dupa ,,binevoitori''. Spune-mi dupa , ok ?
                    LOGANIST CONVINS !!!

                    Comment


                    • "binevoitori"...

                      eu doar am spus ca e mai usor de montat in bara fata, decat in oglinda. nu sunt "binevoitor". nu-i de mirare ca s-a ajuns in stadiul asta daca asa se privesc lucrurile in acest club
                      Last edited by bogdan_1984; 22 February 2013, 09:17.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce aveti . Eara ati inceput sa va certati .Si mutati discutiile la locul lor.

                        Comment


                        • Da' nu se cearta nimeni, Doamne fereste ! opinii, pareri, chestii de astea. Da...bine, asa este, pe Discutii se putea comenta ! Dar despre stadiul in care s-a ajuns nu prea sta in dreptul tau sa te exprimi ,,binevoitorule'',scuze ,,carcotasule'', deoarece doar pe forum esti prezent in rest doar vorbe !!! Sa ai sanatate !!

                          In ceea ce priveste montatul senzorului, scopul este rezultatul muncii depuse, nu unde este mai usor sa-l instalezi !!!
                          Last edited by eugenio_23; 23 February 2013, 18:04. Reason: Automerged Doublepost
                          LOGANIST CONVINS !!!

                          Comment


                          • da, foarte bine punctat. bafta!
                            sigpic

                            Comment


                            • Cumpara cineva o bicicleta eliptica DHS?

                              am folosit-o de maxim 20 de ori, acum nu mai am loc in casa pt ea;
                              450 negociabil tel 0747 512 947

                              Comment


                              • Am de vanzare un set de boxe Pioneer TS-G1349 de 13 cm la cutie, nou-noute. Se potrivesc perfect in portiere Logan sau pe polita spate.
                                Specificatii: http://www.pioneer.eu/eur/products/a...1349/page.html
                                Pret pe net: http://www.shopmania.ro/echipament-a...-g1349-6164412
                                Pretul este de 60 lei.
                                Relatii pe mesageria privata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google