Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand tubulatura admisie Logan MPI by Pilot. 120 lei. (e teava aia de o am eu peste motor si are in capat un filtru )
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by cosmin_ruz View Post
      Vand un set de jante wolfrace pro sprint black, 6,5 x 15, prindere dubla 4 x 100, 4 x 108, fara anvelope, dar cu inele de centrare si prezoane, la pretul de 1000 lei, negociabil. Prezinta urme de uzura si prefer ca potentialul cumparator sa le vada inainte de a le achizitiona.
      Vandute! Multumesc pentru gazduire!
      MiNnRuZ

      Comment


      • Originally posted by ursamajor View Post
        Vând:
        - radiator cu ventilator - 130 lei,
        - conducta servodirecţie - 60 lei,
        - comandă ventilaţie - 50 lei,
        - suport alternator - 100 lei.
        300 de lei pentru cine le cumpără pe toate.

        Piesele au funcţionat pe vehiculul personal (varianta Preference), înlocuite fiind la montarea aerului condiţionat.

        Pe lângă cele listate mai sus, adaug o roată de rezervă de Logan, jantă originală Dacia, anvelopă Montana, nefolosită, ca nouă. O dau că am alta îngustă. 200 lei, neg.

        Mai vând şi o cameră auto DVR, vezi anunţul AICI.
        Up. Valabile.
        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

        Comment


        • vand cateva lucruri

          sall colegii... am facut curatenie in garaj daca intereseaza pe cineva aceste lucruri....pompa de spalat bosch aqua 100-(200lei)
          aspirator domotec -(50lei)
          cabluri pentru sub-(20lei)
          aparat polisat kent-(50lei)
          tubulatura inox pentru logan -(100lei)
          laveta piele nat.-(20lei)
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by san View Post
            Scot din nou la vinzare setul CB format din:

            1.Statie radio Midland Alan 42 Multi cu toate accesoriile
            2.Antena Midland 90cm
            3.Talpa magnetica 120mm
            4.Casti model Ma31L C732.03

            Pretul actualizat pentru tot pachetul: 400RON;

            Caracteristici pentru toate componentele gasiti pe site-ul dedeman

            Mai adaug la vinzare si doua perne electrice cu alimentare la bricheta-pret 50ron ambele
            UP valabil!
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • Daca intereseaza pe cineva, din cele de mai jos sa-mi trimita mesaj privat.





              Comment


              • Unitate PC: http://forum.anunturi-galati.ro/inde...ieftin-braila/

                Monitor 22" WIde Samsung http://forum.anunturi-galati.ro/inde...nch-t220-2-ms/

                Comment


                • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vand 2 butoane cu impuls originale, de pe masina mea, unul are ledul ars dar se poate inlocui foarte simplu. Pretul pentru ambele este 140 lei, sau separat cel cu becul bun 80 lei, celalalt 70 lei.

                    Mai am de vanzare 4 jante de tabla Logan PH1, in stare excelenta, la pretul de 300 lei (discutabil), dar nu am poze cu ele momentan deoarece le am depozitate la tara (100 km).
                    Last edited by MARIUS_BR; 6 September 2014, 14:29. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Prin târgul nostru Brăila există vreun centru unde se pot prepara vopsele? Mă interesează Alb-Artika, vopseaua originală de la mașina mea Logan ph1.
                      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                      Comment


                      • vorbeste cu baietii de la safe car service 0724543701. daca ai si ceva important de vopsit la masina iti garantez ca lucreaza super bine.

                        Comment


                        • Nu mă interesează service. Doar vopseaua. Și am găsit unde se prepară.
                          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                          Comment


                          • Care are o blana de diesel pt logan 1 ph2 ??
                            Last edited by prometheus; 19 September 2014, 09:06.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Vand bara fata din fibra cea care am avut-o pe masina pentru mai multe detalii:0743.720.763

                              Comment


                              • Vand 3 Telefoane Pachet / Individual

                                De vanzare 3 telefoane (pret fix 499 lei TOATE sau individual la bucata)

                                Toate in garantie, pachet full (telefon, încărcător, cabul date, cutie originala) + huse la toate
                                Blocate in reteaua Orange + GARANTIE Orange

                                1. Orange HIRO (garanție 26.03.2016, app încă 1 an si 4 luni)
                                Arata/funcționează 10/10 impecabil (este telefonul personal)
                                Pret 349 lei
                                (sau 299 lei la pachet + celelalte 2)

                                2. Orange Yomi (garanție 10.04.2016, app1 an si 6 luni)
                                Arata/funcționează 10/10 impecabil (folosit foarte puțin, telefonul soției)
                                Pret 175 lei neg.
                                (sau 119 lei la pachet + celelalte 2)

                                3. Alcatel ONE TOUCH 918 Hello Kitty (garanție 10.04.2015)
                                Arata/funcționează 10/10 (folosit foarte putin, este telefonul fetitei mele)
                                Pret 129 lei neg.
                                (sau 79 lei la pachet + celelalte 2)

                                __________________________________________________ ____________

                                1. ATENTIE !!!! Pretul la pachet 249!!! lei doar pt OT 918 + Orange Yomi !!!!!!!
                                sau Schimb (cu diferenta) cu un telefon cu 5' diagonala si 1 Gb de RAM (stare/functionalitate 10/10)
                                Ex. pentru schimb (-/+ diferenta) Orange Gova, Lenovo A536 sau Alcatel POP C7 , etc in aceleasi conditiii...

                                2. ATENTIE !!!! Pretul la pachet TOATE 499 lei FIX !!! TOATE !!!!!!!
                                sau
                                3. SCHIMB toate cu tel: min. 5 inch, min. 1 GB Ram, CPU quade core >1.3 Ghz, memorie interna min. 4 GB

                                Foto aici http://www.loganclub.ro/forum/vand_3...al-t55549.html

                                info 0740 078 657

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google