Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si eu nevoie de asa ceva daca din intamplare are cineva:

    Comment


    • Vand carte tuning auto - xerox

      Car hacks & mods for dummies - o carte foarte buna de tuning, pt cei interesati;
      are aproximativ 380 pagini; in oras este 0.2 lei pagina, deci undeva la 76 lei toata cartea; ma ofer sa fac o reducere pentru membrii loganclub: 30 lei toata cartea, iar pentru primii 50 de doritori pretul este 20 lei;

      detalii pe privat!
      stima!
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by eu_de_fapt View Post
        Car hacks & mods for dummies - o carte foarte buna de tuning, pt cei interesati;
        are aproximativ 380 pagini; in oras este 0.2 lei pagina, deci undeva la 76 lei toata cartea; ma ofer sa fac o reducere pentru membrii loganclub: 30 lei toata cartea, iar pentru primii 50 de doritori pretul este 20 lei;

        detalii pe privat!
        stima!
        oare cine cumpara asa ceva.........cred ca nimeni
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ursamajor View Post
          Vând:
          - radiator cu ventilator - 130 lei,
          - conducta servodirecţie - 60 lei,
          - comandă ventilaţie - 50 lei,
          - suport alternator - 100 lei.
          300 de lei pentru cine le cumpără pe toate.

          Piesele au funcţionat pe vehiculul personal (varianta Preference), înlocuite fiind la montarea aerului condiţionat.
          Valabile cele de mai sus.

          Adăugăm un detector radar Cobra ESD 7000, în stare perfectă de funcţionare şi estetic. Cablu de alimentare şi suport de prindere cu ventuze incluse. 70 lei.
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • De vânzare, în afaă de cele de mai sus, un ceas şi o bicicletă de oraş.

            Casio Edifice 527D-1AVEF la 300 lei. Impecabil şi în stare perfectă de funcţionare. http://www.youtube.com/watch?v=H29DDzKHreg
            Bicicletă oraş cu roţi de 28", 3x6 viteze, jante aluminiu, cadru oţel, apărători nichelate. Perfectă estetico-funcţional. 350 lei.

            Foto, mai jos.
            Attached Files
            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

            Comment


            • Pe lângă cele listate mai sus şi care sunt încă disponibile, adaug o roată de rezervă de Logan, jantă originală Dacia, anvelopă Montana, nefolosită, ca nouă. O dau că am alta îngustă. 250 lei.
              Last edited by ursamajor; 18 August 2013, 15:21.
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • Rezerva scade la 200 lei. Se dă şi pe bucăţi, dacă se găsesc ambii doritori: 130 lei janta + 100 lei anvelopa.
                Last edited by ursamajor; 25 August 2013, 18:12.
                Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                Comment


                • În afară de cele de mai sus, care sunt încă disponibile, mai vând şi o cameră auto DVR, vezi anunţul AICI.
                  Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                  Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                  Comment


                  • Pentru cine e interesat am pus loaganul meu la vanzare ,vreau sa eau ceva mai mare s-a marit familia.Pt informatii nr meu 0720133359

                    Comment


                    • Scot din nou la vinzare setul CB format din:

                      1.Statie radio Midland Alan 42 Multi cu toate accesoriile
                      2.Antena Midland 90cm
                      3.Talpa magnetica 120mm
                      4.Casti model Ma31L C732.03

                      Pretul actualizat pentru tot pachetul: 400RON;

                      Caracteristici pentru toate componentele gasiti pe site-ul dedeman

                      Mai adaug la vinzare si doua perne electrice cu alimentare la bricheta-pret 50ron ambele
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • vand camera video FULL HD samsung U10 la pretul de 300 ron in stare perfecta.o vand pentru ca nu am timp sa o folosesc.merita vazuta!
                        prezentarea o gasiti aici http://www.youtube.com/watch?v=BCNJcZPqcYw
                        si scaun auto pentru bebe,sport,folosit foarte putin la 150 ron. pentru cei interesati astept pm
                        Last edited by leopardu; 20 September 2013, 12:03.

                        Comment


                        • Originally posted by cosmin_ruz View Post
                          Vand un set de jante wolfrace pro sprint black, 6,5 x 15, prindere dubla 4 x 100, 4 x 108, fara anvelope, dar cu inele de centrare si prezoane, la pretul de 1000 lei. Prezinta urme de uzura si prefer ca potentialul cumparator sa le vada inainte de a le achizitiona.
                          La vanzare!
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • Vând:
                            - radiator cu ventilator - 130 lei,
                            - conducta servodirecţie - 60 lei,
                            - comandă ventilaţie - 50 lei,
                            - suport alternator - 100 lei.
                            300 de lei pentru cine le cumpără pe toate.

                            Piesele au funcţionat pe vehiculul personal (varianta Preference), înlocuite fiind la montarea aerului condiţionat.

                            Pe lângă cele listate mai sus, adaug o roată de rezervă de Logan, jantă originală Dacia, anvelopă Montana, nefolosită, ca nouă. O dau că am alta îngustă. 200 lei, neg.

                            Mai vând şi o cameră auto DVR, vezi anunţul AICI.
                            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                            Comment


                            • Are careva vreo blana de dci pentru capota motor ?
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Vand un set de jante wolfrace pro sprint black, 6,5 x 15, prindere dubla 4 x 100, 4 x 108, fara anvelope, dar cu inele de centrare si prezoane, la pretul de 1000 lei, negociabil. Prezinta urme de uzura si prefer ca potentialul cumparator sa le vada inainte de a le achizitiona.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google