Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cam nasol pt maine sar putea sa ploua eu unul nu vin am de munca si nu pot sa lipsesc

    Comment


    • Vine cineva azi la curse?
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • Gabau, Marius si Andrei si-au anuntat prezenta. Eu nu merg ca trebuie sa raman la pomana
        sigpic

        Comment


        • Ati fost la curse ?
          Cum a fost?VORBIM MAINE LA INTALNIRE.

          Comment


          • Pentru ca azi, am uitat sa va intreb un lucru ...intreb acum
            Unde gasesc si eu inafara de magazinul de pe Ramnicu Sarat ... autocolantul care se lipeste pe stalpii de la usa (cum au Marius si stefan ...).
            Pe Ramnicu Sarat am gasit la 35 RON .

            Astept idei ...
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • Masinar se ocupa cu autocolante si stikere
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • Autocolantul care mi l-am pus eu .. e luat din bricostore .. se gaseste si in praktiker.. la metru parca.. e autocolant negru mat, si se lipeste si se taie direct pe masina. Eu am dat vo 10 lei la vremea aia pe el

                Comment


                • ...sau la inser grafic, langa Piata Mare
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • RoArcasu sau la update. am dat tot vreo 10 lei. dar s anu faci prostia sa il tai pe masina, pe vopsea. lipesti tot colantul in afara de marginea care trebuie sa o tai, tii marginea in mana si folosesti un cutter bun ca sa elimini acel surplus. sper ca m-ai inteles.

                    sau poti sa iei original de prestige de aici http://www.loganclub.ro/forum/vand_p...ighlight=lista este 65 lei
                    sigpic

                    Comment


                    • De ce bogdane sa nu taie pe masina?.. e de ajuns numa sa-l zgarie un pic.. ca el se rupe frumos, nu trebuie sa ajungi la vopsea. Puteti sa-l intrebati pe Stefan ca lui asa i le-am taiat

                      Comment


                      • la asta m-am referit si eu. sa nu lipeasca colantul apoi sa taie pe vopsea. pentru ca exista riscul sa faca semnul lui Zoro pe vopsea si apoi sa zica ca este o icoana care plange cu rugina
                        sigpic

                        Comment


                        • era vorba de autocolant ma.. sa-l zgarie, adica sa-l taie numa putin nu de tot sa nu ajunga la vopsea. eu asa am taiat la mine, si la Stefan la fel si nu s-a intamplat nimic(asta daca ai mana teapana)

                          Comment


                          • O poza cu o golanca surprinsa in zona falezei
                            Attached Files
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • ma, tu ma urmaresti golanca e prezenta in fiecare zi de luni pana vineri pe locul ala
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa intelec ca are loc rezervat, ca eu de cate ori vin pe acolo nu gasesc un loc de parcare
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google