Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrei... da .


    La fel toti cei care au platit deja, daca sunt de acord, sau macar sa fie 15 stickere comandate, apoi restul alege: fiecare primese restul inapoi, sau mai comanda un sticker .

    E mai bine asa, pentru ca luam 2 la pret de 1 .

    A, am vorbit cu baiatul, ne trebuie bumbac pentru steaguri ca, zice el, se va imprima muult mai bine si nu se va dezlipi, iar pretul la 3 steaguri va scadea la 10lei/bucata imprimata (fara a fi materialul inclus in pret).
    sigpic

    Comment


    • eu sunt de accord...

      Comment


      • parerea mea e ca steagurile trebuiesc taiate si imprimate inainte sa se faca tivul deoarece va merge mai usor la imprimat iar daca sunt gata taiate nu cred ca va fi vreo problema cu asezarea imprimeului si ca material nu tiu daca bumbacul e o alegere foarte buna pt ca este mai greu si nu prea flutura in mers (ca si imprimare sunt deacord cu bumbacul dar pentru alte obiecte gen tricouri sepci etc pt steaguri in nici un caz)
        maine ma duc sa iau materialul si daca o fi vreo problama am numarul lui Bogdan

        Comment


        • andrei daca te uitai mai bine .. poza e facuta din spatele barii .. nu din fata..

          pe mine nu m-ar fi dus capul sa o lipesc pe fata asa cum ai zis tu

          Comment


          • am si eu o intrebare adresata celor care au CB. ce viteza medie aveti in Braila?
            sigpic

            Comment


            • @iamagi si mie-mi convine cu 4 in loc de 2 stickere.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • 25..30 km /h bogdan

                nu m-am uitat .. dar asa imi aduc aminte.. o sa ma uit si pun valoarea aici

                Comment


                • gicule 2 stickere daca se poate e ok. poate facem de 15
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu vreau 2 stickere, daca sunt 10 lei amandoua. O sa-ti dau banii duminica gicule.

                    Comment


                    • am cumparat materialul pt steaguri este galben si daca aveti nevoie de el astazi astepr un telefon de la bogdan sau de la cine va veni sa-l ridice

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        am si eu o intrebare adresata celor care au CB. ce viteza medie aveti in Braila?
                        Dupa 180 km facuti exclusiv in oras, 27 km/h e viteza medie, mers "batraneste".
                        Last edited by florentinn; 16 October 2009, 20:30.

                        Comment


                        • Salutare baieti.

                          Azi am fost cu Bogdan la Galati sa luam stickerele si materialul de steaguri.

                          Stickerele sunt 15 la numar insemnand 75 ron.

                          Lista stickere - 5lei/bucata
                          1. Vyoangel - 1 bucata - neplatit
                          2. Iamagi - 1 bucata - platit 10 lei - trebuie sa primesc 5 lei inapoi ( au fost 70 ron stransi pentru stickere - am mai pus 5 lei de la steaguri, ia mie imi mai sunt dator cu 5 lei)
                          3. Cristi_LCD - 4 bucati - platit 20 lei
                          4. cosmin_ruz-1 bucata - neplatit
                          5. XSorynX- 4 bucati - platit 20 lei
                          6. Marius_br - 2 bucati - neplatit
                          7. iuly75- 1 bucata - platit 10 lei - trebuie sa primeasca 5 lei inapoi
                          8. vis87-1 bucata - platit 10 lei - trebuie sa primeasca 5 lei inapoi

                          Lista steaguri - in jur de 20 de lei/bucata
                          1. Iamagi - 1 bucata - platit 20 lei
                          2. Cristi_LCD - 1 bucata - platit 20 lei
                          3. bogdan_1984 - 1 buc. - 20 lei

                          Scuze, nu mai merge tastatura. daca aveti intrebari adresati-i-le lui bogdan, el a fost cu mine si stie ce am facut.

                          Am material de steaguri.

                          Stikerele (poze) le veti primi maine - le aduce andrei.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • ok...au iesit super stickerele...abia astept ziua de maine

                            Comment


                            • Niste mici greseli facute ieri din graba din cauza tastaurii.

                              Lista stickere - 5lei/bucata
                              1. Vyoangel - 1 bucata - neplatit
                              2. Iamagi - 1 bucata - achitat
                              3. Cristi_LCD - 4 bucati - achitat
                              4. cosmin_ruz-1 bucata - neplatit
                              5. XSorynX- 4 bucati - achitat (stickerele sun la VIS87)
                              6. Marius_br - 2 bucati - achitat
                              7. iuly75- 1 bucata - stickerul e la Vis87 - trebuie sa primesti 5 lei. Daca nu te intalnesc cu mine, ii iei de la cosmin (el trebuie sa imi mea mie 5 lei, eu ie 5 lei)
                              8. vis87-1 bucata - si tie trebuie sa iti dau 5 lei. Andrei a uitat azi - au fost nise mici greseli pe lista.

                              Ok. S-a terminat cu stickerele. Mai am 2 de dat: lui cosmin si lui Vyoangel . Va rog sa veniti sa luati stickerele.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mrs Gicule pt. stickere. Azi l-am lipit si eu cu ajutorul lui Florentin.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google