Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaa...nu am stiut
    sigpic

    Comment


    • acum ca am stage 2, cred ca daca ma fortez putin am sa produc chiar putina motorina, consumul afisat de CB abia daca trece de 0.0, sta mai mult pe -0.01
      ups, aici se vorbeste despre benzina
      tot combustibil e
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Streulea, da' ce i-ai facut ma? ai intors plutitorul sau ai incurcat vreun fir la CB? Auzi... 0.0 Si pe tractor...
        sigpic

        Comment


        • ma da invidiosi mai sunteti voi ma....baga bogdane la consumuri si mai mici...vezi poate poti sa il faci 5.6 sa moara lumea de ciuda

          Comment


          • MAh e masina lui si stie el ce zice...paote cine stie!Io unul il vad baiat serios nu cred ca se da el in stamba asa de dragul de a vorbi;)!

            Comment


            • odata cu cresterea numarului de km facuti numai in oras, a crescut si consumul mediu si a scazut viteza medie, dar nu mai zic cat este ca iar deveniti invidiosi
              Originally posted by RoArcasu View Post
              Un thead interesant : [ http://www.loganclub.ro/forum/transp...ii-t19425.html ]

              Alt thead demn de luat in seama de noi [ http://www.loganclub.ro/forum/actiun...au-t23463.html ]

              Felicitari celor de la Bacau pentru ideea, buna de urmat si de altii !!!
              pentru actiuni umanitare sunt de acord, dar pentru a strange o suma de bani semnificativa trebuie multi membri sau mai multi bani de membru. in orice caz, eu sunt pentru
              poate discutam mai pe larg la intalnirea de duminica.
              sigpic

              Comment


              • E bine ca avem o tema de discutie pentru intilnire. "Aprob pozitiv" si eu, cum zicea nenea Iancu, pentru actiuni umanitare. Pentru 1 iunie este prea in scurt totusi.
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Este greu cu bani. Nu suntem foarte multi sa putem strange o suma care sa insemne ceva. Discutam la intalnire. In principiu am o idee dar nu-i mare scofala. Si normal astept si alte propuneri din partea voastra. De asemenea as vrea sa stiu la ce "beneficiari" va ganditi.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Eu am donat procentul ala de 2% din impozit, unui copil din Galati
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • n-au in comun nimic acea donatie de 2% cu ceea ce facem, sau vom face, noi aici. daca vreti sa donam bani e foarte bine, daca nu puteti, asta e, nu aratam cu degetul
                      daca stabilim ca punem niste bani deoparte, atunci incepem sa cautam case sociale sau altele. iar daca ne hotaram si nu vom fi indeajuns membri, atunci vom strange banii pe o durata mai lunga de timp. nu trebuie neaparat ca luna viitoare sa facem cumparaturi si sa le dam. la fiecare intalnire punem ficare cum si cat poate si o persoana va strange acesti bani.

                      cel mai bine este sa se faca un topic cu posturile legate de actiunea asta
                      Last edited by bogdan_1984; 28 May 2010, 11:35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Deocamdata sa avem o discutie face to face cu totii si apoi deschidem topic.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • stie cineva unde pot gasi spray pentru curatarea instalatiei de AC dar sa fie cu furtun, sa pot baga pe gura de scurgere a instalatiei (adica ca "la carte") si un pret pentru el, daca stie careva. incepe sa ma dispere mirosul ala imputit. azi am dat drumul la AC, a facut fata, dar cu greu. abia astept caldurile alea de 35 grd...la umbra
                          sigpic

                          Comment


                          • da jos ac sa nu te mai deranjeze mirosul

                            Comment


                            • La OMV are spray de care cauti tu: Clima Expert
                              sigpic

                              Comment


                              • m-am documentat putin si cica nu ar fi grozav. mersi, oricum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google