Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • brailene... limita de 60 e inca in picioare.. iara veiozari.. la greu pe dig

    Comment


    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
      cand intri in braila dinspre:
      - sendreni, semnul de BRAILA este undeva pe langa benzinaria LukOil
      -focsani, semnul de BRAILA este undeva pe langa complexul Armonia
      - rm. sarat, semnul de BRAILA este langa benzinarie de pe stanga (cea cu piscina)
      - buzaului, semnul de BRAILA este undeva inainte de intersectia cu centura
      - vizirului, semnul de BRAILA este inainte de intersectia cu centura
      - pe dig este inainte de porcareata, spre braila
      Bogdane te-ai pierdut in detalii...ma interesa strict pe drumul dinspre Sendreni...si nu cumva semnul este cand intrii pe drumul de dinainte de Dedeman?
      Originally posted by BR 03 YLE View Post
      din cate stiu eu la viziru este un logan cu radar si cred ca e dela vechi nu sunt sigur 100%
      Da...omu era foarte sigur pe el de metoda veiozei...la toate masinile incerca...ce nu stia el e ca in coloana de 3 masini cand a adat drumu la veioza mi-a sunat si mie detectorul
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        ...la toate masinile incerca...ce nu stia el e ca in coloana de 3 masini cand a adat drumu la veioza mi-a sunat si mie detectorul
        Spera ca nu va luat pe toti trei sa te trezesti acasa cu vreo pleasca, peste cateva zile ... Rau se face usor acu...pe foamea asta...

        Numai bine
        Butea Aurel Laurentiu
        fara linkuri externe in semnatura
        BR - 21 - CNB

        Comment


        • Pai ce sa ma ia ca a tria masina din fata mea era la vreo un km distanta si cand a sunat detectorul nici nu vedeam masina de politite...a sunat scurt si s-a oprit...am lasat-o incet...a sunat iar scurt la masina din fata mea si iar s-a oprit...deabea apoi mi-a intrat in raza mea vizuala si la fel a sunat scurt si s-a oprit...nu avea cum sa ma ia
          sigpic

          Comment


          • Ochelari cu lentile polarizate

            Recent mi-am cumparat o pereche de ochelari cu lentile polarizate. la magazin mi-a zis vanzatoarea ca au lentile polarizate, chiar am facut si un test de polarizare cu acesti ochelari inainte sa ii cumpar. adevarata lor valoare am vazut-o in timp ce eram in masina, aveam soarele in spate si reflecta in parbrizele masinilor care veneau pe contrasens. efectul este acesta: parbrizul, pur si simplu, se albastrea iar puterea luminii soarelui era concentrata intr-un loc si diminuata. se mai poate vedea clar pe asfalt, cand am soarele in fata iar asfaltul luceste. cu lentile polarizate, efectul de stralucire al asfaltului este diminuat spre zero. acest tip de lentila polarizata mai este buna pentru pescuit. reflexia din suprafata apei este diminuata si se poate vedea clar in apa.
            voi pune si un link spre toutube cu o cautare despre teste de polarizare http://www.youtube.com/results?searc...tion+test&aq=f
            va recomand acest tip de lentile. eu am ramas uimit de ce sunt in stare acestea.
            sigpic

            Comment


            • Ochelarii sunt de vedere si au tratament special de polarizare? Sunt si heliomate? Cit au costat?
              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

              Comment


              • ochelarii sunt de soare cu lentile polarizate fumurii gri. deocamdata nu am probleme cu vazul.
                sigpic

                Comment


                • La ce pret sunt ochelarii?
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • ai grija cand iesi pe strada cu ei sa nu care cumva sa vezi pe alde tanti in fundul gol
                    Last edited by Cristi_LCD; 15 June 2010, 17:22.

                    Comment


                    • atunci voi avea grija sa nu ii aduc la intalnire ca strandul e aproape

                      ochelarii sunt Polar Glare PG 405 si m-au costat 140 lei de la Plus Optic, pe partea cu Vobis de pe strada 1 Decembrie.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ai grija sa nu ii uiti pe scaun si sa de asezi cu kuru(scuzati expresia) pe ei ca la banii astia e jale...si cica e criza
                        sigpic

                        Comment


                        • chiar nu imi pare rau ca am dat banii aia pe o pereche de ochelari, tinand cont ca sunt asa de buni...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ce e aia intalnire generala? P-asta nu am mai auzit-o
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.e-stiri.net/de-a-rasu-pla...vasta-ver-1-0/ cititi ca nu veti regreta
                              sigpic

                              Comment


                              • unde pot sa imi pun si eu folie omologata in braila......cine a pus si e multumit(calitate/pret),vreau si eu adresa exacta.........



                                nujtiu daca am postat unde trebuia, dar astept pm;))
                                Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                                -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                                Silent Coat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google