Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu merge nimeni la concursul de pescuit?
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • cum v-ati descurcat zilele acestea cu caldura? eu am suportat cu chiu cu vai. aseara am adormit mai greu, m-am foit vreo ora pe pat dupa un loc mai racoros pe cearceaf
      sigpic

      Comment


      • Bogdane...zii sincer ai tras si un paharel pe caldura asta nu?
        sigpic

        Comment


        • nici macar bere n-am baut ieri. doar Fanta de portocale rece...este foarte racoritoare. acum la scarbici am primit o sticla de apa minerala. biroul meu are fereastra pe partea de nord, deci este un confort termic destul de acceptabil.
          sigpic

          Comment


          • 2 intrebari...care e viteza maxima la voi pe centura?Ca e o debandada totala...nu stii cand intrii in Braila
            Si 2 ...la Viziru este un Logan berlina de politie cu bara din fata vopsita in culoarea caroseriei...stie cineva daca are radar tip nou pe el?ca se juca omu cu veiozaa aseara ceva de speriat.
            sigpic

            Comment


            • Pe centura este 90 ca-i in afara localitatii. Pe dig este 60 ca-i restrictie.
              Daca nu-i MCV e veiozar.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                2 intrebari...care e viteza maxima la voi pe centura?Ca e o debandada totala...nu stii cand intrii in Braila
                Si 2 ...la Viziru este un Logan berlina de politie cu bara din fata vopsita in culoarea caroseriei...stie cineva daca are radar tip nou pe el?ca se juca omu cu veiozaa aseara ceva de speriat.
                cand intri in braila dinspre:
                - sendreni, semnul de BRAILA este undeva pe langa benzinaria LukOil
                -focsani, semnul de BRAILA este undeva pe langa complexul Armonia
                - rm. sarat, semnul de BRAILA este langa benzinarie de pe stanga (cea cu piscina)
                - buzaului, semnul de BRAILA este undeva inainte de intersectia cu centura
                - vizirului, semnul de BRAILA este inainte de intersectia cu centura
                - pe dig este inainte de porcareata, spre braila
                sigpic

                Comment


                • iar este pusa limita de viteza pe dig la 60?
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • da brailene, iar, ca sa nu afecteze structura de rezistenta a digului. http://www.obiectivbr.ro/local/40955...ila-galai.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Era si aseara ca eu nu am vazut-o
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • articolul acela este de la prima restrictionare. http://www.adevarul.ro/locale/braila...276572536.html acesta este din 8 iunie. oricum, e aceeasi mancare de peste...de dunare
                        sigpic

                        Comment


                        • Ori au ascuns semnul dupa un pom cumva sa nu il vedem noi
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • sunt mai vreo 3 semne. doua la capetele digului si unul pe la mijloc.
                            sigpic

                            Comment


                            • De obicei in dreptul fiecarui canton sunt semnele de restrictie de viteza. Daca sunt, trebuie respectate pina la prima intersectie. Conform regulamentului.
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • din cate stiu eu la viziru este un logan cu radar si cred ca e dela vechi nu sunt sigur 100%

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google