Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de cand sunt sofer, o data am fost la blasova cu batrana. am zis ca pierd piese din ea pe drum daaar...din cate am inteles, s-a asfaltat drumul (poate nu tot)
    sigpic

    Comment


    • de unde atata Bogdane ... ultima data cand am fost eu... nici cu bicicleta nu puteai sa mergi pe sosea.. era mai bun digul decat soseaua

      Comment


      • Drumul la balta de la Albina ii lejer. Vre-o 5-600 de m de mers pe drum de tara dar bun drumul.
        De prins nu ma pronunt pentru ca nu am dat pe balta privata niciodata.

        @Bogdan ultima data s-a pierdut toba la dacie pe drumul spre Blasova . Smulsa din galerie si infasurata pe dupa puntea spate. Nu era masina mea sau a familiei nici macar sofer nu eram .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • o singura data am fost la Albina...si am zis ca nu ma mai duc toata viata...nici macar O data nu a tras...nici pluta nu se misca...deci...mai bine ma duc pe canale de irigat decat sa ma mai duc la albina...sau pe dunare ca si acolo trage un ghibort sau un guvid

          drumu e bun nu sic nu...dar... nu ma mai duc toata viata...sau sa ma duc da sa nu platesc...anu trecut era 20 lei de pers

          Comment


          • la blasova am fost si io si se prindea peste calumea inainte dar am inteles ca acuma este cu plata cat despre drum este o panarama de drumu nici odata numai vazusem asa drum

            Comment


            • Pescarilor! Ce mai faceti? Mi-e dor de voi! Poate ajung saptamana asta la intalnire sa mai stam la barfa!
              MiNnRuZ

              Comment


              • Razvane cam ma sa nu se miste pluta, inseamna ca nu ai scule profesionale
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • Sa stii ca se mai fac si manevre pe baltile private. Mai ales cand sunt prea multi pescari. Se da mancare seara la peste sau se baga azotat sa se raceasca apa.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • hai Cosmine fa-ti curaj si vino la intalnire

                    Comment


                    • duceti-va voi la balta ca io am fsot la vulpea si ma mai duc se prinde dar nu mai mare ca palma dar trage frate!

                      Comment


                      • stiu ca si langa Gradistea este o amenjare piscicola si cu lac de pescuit
                        sigpic

                        Comment


                        • @BR-17-KOZ - unde mai exact este asta?
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • coemine cand se baga in canal la insuratei sa ne anunti sa facem o intalnire acolo sa bagam si un pescuit

                            bai vali....daca iti zic...crezi ca am chef de mistouri?

                            Comment


                            • bai razvane, hai ca te cred, poate era hranit atunci si nu mai venea la carlig.
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • Fugi cu canalul de la Insuratei. E pom laudat.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google