Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da multumesc tutoror celor care mi-ati urat
    astazi am reusit cu ajutorul bunului nostru coleg co-organizator si bun electrician sa mai adaug ceva la masinuta
    am schimbatorul de viteze am montat un capac de prestige incorporat cu leduri in el
    drept sa va zic ii placut ochiului
    urmeaza sa fac si cateva poze sa le aplic
    inca o data mii de multumiri pt ajutor electricianului nostru
    Last edited by Cristi_LCD; 5 July 2010, 08:22.

    Comment


    • altul care e urmarit general

      stefane asteptam pozele
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • chiar asa mai stefane...baga poaze poate imi fac si eu ceva :P...hai baga poze

        hai sa va arat ceva.....prima poza e ca am jucat la aparate la fructe....si cea de a doua e consumul meu in oras
        Attached Files

        Comment


        • in prima poza ai castigat ceva? iar in a doua ai consum de 23,49 litri sau 5,9 consum instant la 45 km/h?

          cu stupoare am auzit la radio aceasta veste http://stiri.rol.ro/au-furat-sacii-c...ea-630560.html incredibil!!!
          Last edited by bogdan_1984; 5 July 2010, 11:28.
          sigpic

          Comment


          • 23,49 e ora bogdane....azinoapte e facuta poza cand ma duceam acasa....

            Comment


            • Test de cunostinte

              bazandu-ma pe sinceritatea voastra fara sa consultati internetul sau alte carti, va intreb urmatoarele. stiti ce reprezinte urmatoarele doua semne:
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • al II-lea semn indica interzicerea mersului in coloana
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • Primul ceva cu drum european si al doilea atentie aglomeratie
                  O rugaminte la voi...mai ales la Braileanu...si iti dai seama singur de ce...vreau si eu o poza de sus a Zonei Libere Braila...avem depozitate la intrare niste barci de salvare portocalii...si m-am adresat la tine Braileanu pentru ca am vazut ca ai facut o poza de sus la Dunare...crezi ca bate aparatul tau pana la Zona Libera sau vin eu cu Nikonul meu cu 15x zoom?Evident poze rasplatite cu berica de rigoare.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pozele sunt facute cu telefonul nu cu aparatul foto.
                    Nu stiu cand mai ajung la finante ca sa fac poze dar zona lobera este departe nu cred ca o poti fotografia de acolo.
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • Zona libera nu poate fi pozata din cladirea finantelor. Apa in zona libera are aproape 0,5-0,8 m (estimarea mea). Stiu barcile alea de salvare dar nu cred ca mai pot fi transportate acum de acolo.

                      Intimplator am surprins o imagine cu zona libera dar, acum o saptamina ...
                      Attached Files
                      Last edited by san; 5 July 2010, 17:41.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • Stiu ca apa are cam juma de metru ca am fost azi la Braila...si poza daca ar fi actuala ar fi perfecta.
                        Si...nu vreau sa iau barcile de acolo...vreau sa le trimit beneficiarului sa stie cum sta treaba...de fapt nu barcile sunt problema mare...ca de aia-s barci sa stea in/pe apa...problema e la suportii barcilor care sunt in apa....oricum multam de poza.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cum stau oarecum in zona am fost pina in Gradina Publica de unde am incercat sa prind citeva imagini cu zona libera. Din pacate nu am putut fotografia barcile, dar am putut fotografia locomotivele care apar si in prima poza, asa ca o estimare a nivelului se poate face. Am o cunostinta care lucreaza intr-o cladire din zona, alaturata de cea din care am facut eu prima poza. Am sa o contactez si daca mai merg inca la servici am sa o rog sa faca miine niste poze la barcile cu pricina.
                          Attached Files
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • Ar fi super daca m-ai putea ajuta cu asa ceva ...merci mult.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu pot promite pe mina altuia. Am vb cu omul si mi-a promis ca daca ajunge la birou miine, si nu uita de poze, le face... ca toata ziua se uita la barcile cu pricina :-)
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • Ce parere aveti de acest model de toba?
                                Attached Files
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google