Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai hotarati locul si data prea multa vorba ..............MIMI_RFWnu conduce inca dar venim la intalniri ASTEPTAM BR-03-PYS
    Last edited by MIMI_RFW; 18 February 2009, 00:18.

    Comment


    • hai claudiule...fa-ti profil, puturosule!
      MiNnRuZ

      Comment


      • Perfect.

        Deci, nu cred ca o sa mai fie schimbari in clasamentul organizatorilor, de aceea, zic sa primeasca Cristi titlul sau (astazi e miercuri, mai sunt 4 ore de vot).

        Marius sa il primeasca pe al sau.


        Dar cum ramane cu locul intalnirii? Ziceti voi, un loc in care nu e curent. Sau, ma rog, sa fie curent, dar sa putem fi vazuti de braileni, nu la cazasu )
        sigpic

        Comment


        • veniti la insuratei

          sa se imparta functiile...majoritatea decide. va felicit inca de pe acum!
          Last edited by cosmin_ruz; 18 February 2009, 17:20. Reason: Automerged Doublepost
          MiNnRuZ

          Comment


          • Posibil loc de intalnire ...... PARCARE .....SALA POLIVALENTA

            Comment


            • Si acolo ar merge.


              Ar mai fi fost in parc, la rondou, sau, desi nu sunt sigur ca prindem locuri, la promenada, exact in fata, unde e intrarea principala promenada. acolo e adapost si sigur vede jumatae din braila )
              sigpic

              Comment


              • hai va hotarati sau faceti ca data trecuta .e bine an fata la polivalenta dar duminica mai e o problema da e hambal nu mai ai unde sa parkezi

                Comment


                • pai de aia ziceam de parc sau promenada... asa nu prea avem loc, mai ales cand mai sunt si targuri si chestii deastea.

                  La promenada, daca ajungem la 11 e aproape gol.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pct intalnire

                    Originally posted by iamagi View Post
                    .... la rondou, sau, .... intrarea principala promenada. acolo e adapost si sigur vede jumatae din braila )
                    Corect... dar crezi ca:
                    1. la rondou (loc de balci) o sa fie oare loc?
                    si
                    2. la promenada pe langa alte zeci (sute) de masini crezi ca o sa ne distingem prin ceva...

                    PS. parerea mea ...slabe sanse nu de loc... cat de efectul sau sau altceva

                    Comment


                    • care promenada zici

                      si cu pozele puteti sa faceti toti ca daca nu vine unul sa faca celalalt fara suparare ca la galati
                      Last edited by stefano xlf; 18 February 2009, 20:09. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • ....

                        Originally posted by dobre stefan View Post
                        care promenada zici
                        banuiesc ca zicea de la MALL (Carrefour) sau fac eu confuzie cu altceva?

                        Comment


                        • nu. ai dreptate mcdan. Deci in dreapta la intrare, exact la intrarea principala promenada, nu carrefour. acolo, ultimele locuri (se paote intra si pe langa show roomul ala care s-a facut acolo pentru car eo sa vina dinspre varsatura) exact acolo unde scrie mare promenada mall. Acolo sigur e adapost si sper sa gasim locuri dimineata, si nimeni nu ne deranjeaza si ne vede si braila
                          sigpic

                          Comment


                          • nu e bine acolo si an parc doar la fostul kazinou e mai liber dar nu ne vede nimeni

                            Comment


                            • de ce nu ar fi bine la promenada? unde zic eu, e adapost de la magazin si iti zic sincer, nu te alunga nimeni de acolo si daca totusi comenteaza: nene, e sotia in magazin face cumparaturi

                              acolo eu zic ca se gasesc locuri la ora 11.

                              PS: eu gasesc la orice ora... secretele mele (pe locurile de handicapati :P )

                              dar va zic, acolo gasim, chiar daca si pe partea cealalta - in fata celor de pe partea cu magazinul, tot e adapost.
                              sigpic

                              Comment


                              • cristi tu cezici ati convine sa vii pana acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google