Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baietii si fata (loganisti)din BR. Iamagi, vezi ca aveti si o fata printre voi ,ia legatura cu ea ,cauto si tine-o aproape de LcBR. Poate te ajuta cu ceva ,ID. MIMI_RFW

    Comment


    • oricine e binevenit la intalnire. nu se fac discriminari. trebuie sa luam amploare, asa ca: POFTITI IN LOGAN CLUB BRAILA
      sigpic

      Comment


      • lasati fetele an pace sa poata veni nu cunva sa se rusimeze nu se stie ce fel de fire este hai curaj poate asa sa ne strangem mai multi

        Comment


        • voi veni cu cea mai mare placere cand voi avea ocazia. intalniri frumoase va doresc pana atunci!

          Comment


          • ni s-a spus sa ne alegem un organizator de intalniri. ca treaba pe care o facem aici sa aiba un sens si nu mai multe.

            votul incepe de acum si se termina miercuri la ora 19:00, daca nu, mai devreme, adica pana cand voteaza toti membrii braileni care au participat pana acum la intalniri si nu numai

            majoritatea decide!

            propun: CRISTI_LCD - Organizator de Intalniri

            HAI LA VOT!!!
            sigpic

            Comment


            • Bogdan, ma gandeam aici doar sa propunem niste oameni, si urma ca dupa sa ii votam printr-un poll cum zicea si lucian. Ma gandesc ca pot sa voteze si din galati si cei ce va mai cunosc. Ne-ar fi mai usor :P
              sigpic

              Comment


              • atunci, hai sa propunem. pana la urma tot aia e, pentru ca tot pe cel propus il votezi.

                uite, de aceea ne trebuie un om in frunte.

                deci, sariti cu numele...
                sigpic

                Comment


                • hai sa skimban si locul antalnirii si pt organizator hotarativa sa fie cineva care sa sustina antalnirile nu sa doarma an post si sa mai dea din cand an cand cate un semn de viat.pt domnisoara mimi rfwhai curaj poate doar asa sa anceapa sa vina baietii ati multumin si hai cristi esti de acord sa fii bosul

                  Comment


                  • poi parca ar fi ceva daca am avea cateva fete printre noi.. poate se mai inveselesc si masinile noastre cand langa ele va fi parcat un logan condus de o fata ... si da.. si eu tot pe cristi l-as considera un bun organizator de intalniri pentru noi .. cei de la braila.


                    suntem si noi la inceput.. o sa mai treaca ceva pana isi mai da drumu lumea la mana.. mai intai sa vina caldura .. cred ca asta e motivul princpal pentru care unii loganisti nu ies din casa sa vina la intalnire

                    Comment


                    • ati vazut fratilor la galati cata armata zici ca sau furat arme la gl asa sau adunat hai sai depasim FORTA BRAILA

                      Comment


                      • de acord... FORTA BRAILA

                        Comment


                        • haideti ca s epoate. vad ca avem membri activi. cristi, daca o sa iei aest titlu, ar fi bine sa fi mult mai activ, ca avem nevoie. trebuie sa ne facem reclama la intalniri, la club. trebuie sa gasim alt loc, cum ar fi cel din parc. trebuie sa vedem cum ne organizam. am vazut ca deja marius se ofera pentru fotgraf. se poate sa primeasca titlul asta, dar trebuie sa aibe si ce sa pozeze. incercati sa va contactati prietenii cu logane, sau cei care par interesati de ele, le ziceti de noi, le ziceti sa vina doar sa vada, apoi sigur vor ramane. haideti sa ne gandim, la prima intalnire am fost 7 nu? acum de ce nu am fi la intalniri 10? haideti sa tragem putin, sa mai informam lumea despre logan club.

                          exemplu: astazi am incercat sa fac reclama la un tip cu un loganel frumos, care alimenta la OMV. si bateam apropouri nevesti cum a fos cati am fost, si l-am facut atent. poate cine stie, o sa vina.


                          hai ca s epoate. suntem 3-4 activi deci se poate.


                          acum, sunteti de acrod ca mcm022006 sa primeasca titlul de fotograf? daca da, rugam moderatorii sa ii dea acest titlu, dar cu conditia sa redimensioneze el pozele .

                          pana ala urma, o sa ajungem sa impartim fluturase pe la semafoare cu intalnirile noastre
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dobre stefan View Post
                            ati vazut fratilor la galati cata armata zici ca sau furat arme la gl asa sau adunat hai sai depasim FORTA BRAILA
                            am mai spus, nu o sa ne fie usor deloc. dar nu trebuie sa ne dam batuti

                            ei se intalnesc de multa vreme si inca mai capata amploare.

                            sigur se poate si mai bine. sa se vina la intalniri si nu o sa le para rau, ca se afla lucruri interesante si se dau sfaturi prietenesti si bune
                            sigpic

                            Comment


                            • Ok. Deci sa inteleg ca Cristi_lcd ramane organizatorul. Sa primeasca acest titlu, mcm022006 sa il primeasca, daca nu are nimeni nimic impotriva, titlul pe care il vrea si sa incepem sa informam brailenii. Cea mai usoara reclama: stickere pe masina noastra.


                              Altfel: sa facem niste fluturasi, ii tinem in masina, si cand vedem un logan frumos, sau bine intretinut, lasam acolo fluturasul. SI poate vor veni la intalnire.


                              Sa alegem alt loc, pentru ca la PIC eu nu mai vin
                              sigpic

                              Comment


                              • propun si votez - organizator de intalniri - bogdan;
                                - fotograf - marius;
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google