Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Salut baieti. La multi ani!

    Comment


    • #77
      salut emil, "uelcăm in ză clăb" bine ai venit in "lumea noastra" te asteptam la intalnire si pe forum mai mult
      sigpic

      Comment


      • #78
        In sfarsit Logan Club si la Braila. Sper sa ne intalnim duminica.

        Comment


        • #79
          up-date la lista

          dobre stefan - vrea, cred, ambele tipuri - sticker parasolar, sticker luneta
          cosmin_ruz - vrea sticker luneta mic
          iamagi - le iau pe amandoua
          bogdan_1984 - sticker parasolar + 2xStickere www.loganclub.ro - 30 cm

          cine mai vrea?

          am o veste proasta: pachetul va veni luni daca il comandam maine. trebuia de ieri sa il comandam ca sa il primim pana la intalnire :|
          sigpic

          Comment


          • #80
            pana ne hotaram apare altele mai sucare trecetima si pe mine pt duminica si hai odata sunteti barbati

            Comment


            • #81
              iamagi. vine prietenul tau cu leduri?
              MiNnRuZ

              Comment


              • #82
                da. vine sigur. mi-a promis ca vine. avea cont aici, dar nu poate sa intre pe el.

                vine sigur, vorbeam cu el aseara si imi zicea ca vine, caci nu a fost niciodata, nici macar la galati, desi in galati 'are cartierul genera' (e la camine in galati) dar vine la braila in fiecare duminica.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  cred ca nu am formulat cum trebuie. face el comanda de leduri ?
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • #84
                    aaa. scuze. daca vrei face comanda, vin ledurile, dar nu stiu in ce timp. poate intra pe forum si vorbiti. dar trebuie sa ii zici culorile si ce vrei sa schimbi. deasemenea tot el poate sa iti pune serigrafie ceasuri albe: cum au eu interiorul caesurilor, albe. se vede mai bine ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      nu vreau serigrafie. le vreau albastre
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • #86
                        Salut colegi forumisti in primul rand!!

                        Cosmin_ruz.. eu sunt baiatul cu ledurile din br... ne gasim in ziua de duminica ... si o sa-ti dau mai multe detalii .. eventual ai sa vezi la mine si cum o sa arate bordul de logan cu ledurile schimbate... cel mai bine discutam atunci ca aici sunt multe de insirat

                        Comment


                        • #87
                          salut mcm! stiu cum arata. si chiar as vreau daca se poate sa le schimbam duminica
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • #88
                            am antrebat si eu ceva dar vad ca nu ma ajuta nimeni [cum sa prind si eu pragurile de fibra fara sa gauresc caroseria] multumesc

                            Comment


                            • #89
                              Pai daca nu vrei sa gauresti caroseria nu-ti ramane decat o singura solutie. Adeziv siliconic de inalta aderenta. Nu-i silicon sanitar, este negru la culoare dar cu proprietati foarte bune in ceea ce priveste rezistenta in timp, aderenta la suprafete. Si bineinteles costa pe masura. Producator : WURTH

                              Comment


                              • #90
                                daca e wurth, atunci spune foarte multe despre calitate is pret sunt scumpe ale draq produsele lor. dar si calitatea e pe masura
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google