Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    inca nu cosmin. are cirsti3775 de la piatra neamt cu 5 lei. fac comanda cat mai curand. daca vrei zi-mi. si la fel cine mai doreste. ii zic sa ne dea, si cand vine comanda le aduc la intalnire si ne calculam atunci ;)
    sigpic

    Comment


    • #47
      stai sa vad modelul...
      MiNnRuZ

      Comment


      • #48
        eu am stickerul asta, pe care am sa-l lipesc pe luneta. dar ma gandesc la unul mai mare (gen parasolar) pentru parbriz. pe acesta il am de la Cristi
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #49
          care cristi bogdan? cunosc 3 pe forum ).

          modelul de la cristi3775 inca nu este unul sigur. poate avea diferite forme. poate sa il fac acum au toti: logan in rosu si club in alb oblic. sau poate face o forma noua. deasemenea are si stickere cu masini (logan) sub care scrie logan club.ro (acestea se pun sub 1.4 sau 1.6 in funcite de motorizare. acum ce vrei im izici. si care mai vrea ce vre ;)
          sigpic

          Comment


          • #50
            de la cristi_lcd

            stii preturi?
            sigpic

            Comment


            • #51
              da, deci in medie sunt 5 lei fiecare. le trimite de la piatra neamt. vin intr-o saptamana la noi. deci daca as vorbi sa le trimita maine, vineri le avem. si le aduc la intalnire.

              LE: am pus niste poze, sau cum au toti. vezi pe la galati cum au. uitativa la masinile astea cum au, la cei de la galati, si care va place imi ziceti si vorbesc cu cristi sa trimita.
              Attached Files
              Last edited by iamagi; 18 January 2009, 19:57.
              sigpic

              Comment


              • #52
                nu vrea sa facem comanda de un nr. mai mare de stickere? si cum? de la cel mai mic la cel mai mare este 5 lei?
                sigpic

                Comment


                • #53
                  de ala vorbeam! modelul lui bogdan1984.
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • #54
                    imagi, stii vreun post/thread de al lui cristi3775 in care vinde stickerele? daca stii, pune-l aici. mersi!
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      nu. nu stiu. am aflat de el de la lupulucian. mi-a zis ca el are stickere. si lucian vrea, de aceea am zis sa fac eu comanda. incerc sa vorbesc cu el pe mess, dar nu raspunde. daca vreti vre un model, imi ziceti ii zic si poate la avem pana duminica.

                      cine vrea stickere logan club, dati-mi un mesaj. poate reusesc sa vorbesc cu cristi sa le trimita...
                      Last edited by iamagi; 18 January 2009, 21:29. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        vreau si eu pe a treia cea cu rosu sper ca carabinierii nu zic nimic

                        Comment


                        • #57
                          politia nu zice nimic. zice doar atunci cand autocolantul/parasolarul depaseste, ca lungime, parasolarele masinii (cele din interior). in rest nu sunt probleme. o sa vorbesc cu cristi in seara asta, aseara nu l-am gasit. si vorbesc sa ne facem acelasi model, cum au cei de la galati, daca vreti. daca vreti altfel, si mai multe imi ziceti. uitat-va cum au galatenii si im ziceti de care vreti. si in seara asta vorbesc cu cristi sa ne arate ce ne face ;). era 5 ron stickerul de pe parbriz. cellalte parca erau mai ieftine...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            eami la fel ca voi sa fim identici

                            nu conteaza pretu ca doar no fi o avere
                            Last edited by stefano xlf; 19 January 2009, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #59
                              stefan, si care mai vroia leduri in consola centrala/bord, duminica asta, aduc un baiat care mi le-a schimbat mie (care a vazut cum sunt la mine) puteti sa discutati cu el. stiam ca vroia si cosmin_ruz. vorbiti cu el atunci si va rezolva ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Cei care doresc stickere gasiti la mine.. respectiv tricouri pentru la vara mai multe detalii gasiti in semnatura. o seara buna


                                Mentionez ca stickere sunt cele ale clubului care sunt de cand ii lumea.. si care le avem 90 % din oameni pe masini
                                Last edited by KeanuRev; 19 January 2009, 22:09.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google