Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    se spunea pe vremuri ca galatiul se va uni cu braila intr-o metropola!
    se pare ca se realizeaza un megalogan club braila-galati!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • #32
      iascha, nu se spunea, icna mai e in plan asta, cel putin era anul trecut. eu am fost la blasova, dar nu cu loganul , ci cu o skoda. drumul e intr-adevar urat, dar merita. am stat cu cortul, si se prinde bine.
      sigpic

      Comment


      • #33
        mai sunt cativa care trebuie sa voteze. haideti la vot BUZZ!!!
        sigpic

        Comment


        • #34
          La Lutul Alb am fost acum 2 ani si era cu taxa acceptabila 30ron dar acum am inteles ca e 100 pe zi, de persoana !Se merita? mai cautati locuri de campare cu corturile ,fara taxa daca e posibil,si sa avem voie de un gratar .

          Comment


          • #35
            cam greu ca le-au cam pus pe chituci, ca de altfel erau multe balti in judetul Braila (Lutu Alb, Seaca, Esna, Maxineni, Gradistea, Chiscani, Visani, Zavoaia, Vultureni, etc.)
            ONLY GOD CAN JUDGE ME
            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

            Comment


            • #36
              La vremea asta ar merge undeva pe o balta, Batogu, Ciresu, Piatra fetei, si multe altele!
              Merg si eu cu voi! In acest moment, chiar nu conteaza unde, dar pentru un vin fiert ...alea alea...merita efortul!
              Deci contati si pe mine!!
              sigpic

              Comment


              • #37
                @birky lacul de la Visani este secat de tot nu mai are pic de apa.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #38
                  Originally posted by johntase View Post
                  La vremea asta ar merge undeva pe o balta, ..... Piatra fetei, si multe altele!.....
                  Merge merge aici sa , e tare de tot, intrabarea e cine o face pe ca noi sa ?

                  Eeeeeeeeeeee
                  azi am facut prima mie de Km.... ("ce mult"..hi hi hi)
                  Last edited by McDan; 16 January 2009, 12:04. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    La multe mii de km!!!!!
                    Si cind ziceai ca ne cinstesti?
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      mcdan, de cand ai masina? cum a zis si john, dai de baut sa faci iaugurarea primilor 1000 km ))
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by iamagi View Post
                        mcdan, de cand ai masina? cum a zis si john, dai de baut sa faci iaugurarea primilor 1000 km ))
                        E din 12/2008 si de cinste.... cu un ..(cald pt vremea asta), ce ziceti?

                        Comment


                        • #42
                          de la bere in sus . inseamna ca ai masina inca nerodata. eu intr-un an am facut 6000 de kilometri... pepsi... nu beau... ruginesc... imi terbe ceva sa ma unga... un vin fiert ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            zicea cristi ca este un barulet pe langa pic eu nu stiu nimic de acel barulet

                            iamagi nine unul dintre noi si te luam de la OMV, numai sa fim acolo, sa discutam. uite, chiar eu ma ofer sa vin sa te iau. asta, doar daca nu ai nimic impotriva.
                            Last edited by bogdan_1984; 16 January 2009, 23:34. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              mersi mult pentru oferta bogdan. dar am gasit un sofer, care o sa vina cu mine de la 10.30 pana la 12.30 caci atunci va trebui sa isi duca fata la pregatire. important e ca o sa vin ;).
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                as vrea si eu un sticker "loganclub". iamagi, spunea-i ca ai facut tu comanda? dar mi-ar placea modelul lui cristi.
                                Last edited by cosmin_ruz; 18 January 2009, 19:14.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google