Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    poate o sa vina muntele la mohamed
    sigpic

    Comment


    • #17
      Da da eu abia astept sa vin la Braila la intalnirile voastre. Felicitari LC Braila.

      Comment


      • #18
        Pentru galateni: aveti grija cand mergeti prin Braila ca s-au montat semafoare noi (unele chiar in locuri neasteptate).
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          Mult succes baieti

          Eu unu deja m-am obisnuit cu noile semafoare din Braila, cand merg ca alea de pe independentei le-am prins mergand luni ca acum sunt iar pe galben intermitent
          Last edited by birky; 14 January 2009, 19:36.
          ONLY GOD CAN JUDGE ME
          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

          Comment


          • #20
            Da... @birky, si eu le stiam la scoala 2(pe buzaului intre spital si billa) pe galben mereu... cand am vazut rosu, am vazut ca mere abs-ul ,si m-am oprit cu rotile pe linia dinaintea trecerii... nu mai zic ca la inceput cei cu maxi taxi imi treceau prin dreapta chiar daca era rosu, dar acum cred ca a luat cineva din ei amenda, ca stau frumos in spatele meu

            LE: ma, nu zice nimeni succesuri? ca succesul e singur, avem nevoie de mai multe... dar ne descurcam noi... poate suntem fasneti si rezolvam treburile rapid. :P
            sigpic

            Comment


            • #21
              eu le stiu si am grija sa fiu atent la ele, ca doar trec in fiecare zi pe independentei si nu numai
              ONLY GOD CAN JUDGE ME
              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

              Comment


              • #22
                Mult succes baieti. La multi membri

                Comment


                • #23
                  Cristi LCD, aduna si cativa pescari sa facem un duplex Lc Br, Lc Gl si un bors de peste cu final de saramura.

                  Comment


                  • #24
                    a incercat cineva pana acum o sigla a LC galati sau braila?

                    sigla Lc braila, ar iesi super tare, ca trebuie doar micsorata pasarea noastra si scris Logan club Braila, ca ramane tot albastru. Poate facem ceva combinat, 2 in 1 sa ne asemanam cu colegii galateni, sau ceva doar a brailei...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      Cristi LCD, aduna si cativa pescari sa facem un duplex Lc Br, Lc Gl si un bors de peste cu final de saramura.
                      Apropo de duplex , poate la vara (chiar si primavara dar ceva mai cald) sa facem o pescuiala (oriunde) LC Br si GL, blasova, maxineni, chiscani etc veniti si voi cu propuneri...

                      Comment


                      • #26
                        o singura data am fost la blasova. asta s-a intamplat anul trecut. m-am jurat ca nu ma mai duc niciodata acolo. drumul este INFERNAL. cine are tupeul sa isi bage acolo logan, eu ii dau o bere.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Eu dau o sticla de vin pentru cine are curajul asta ca stiu ce inseamna balta.
                          La Chiscani si Maxineni sunt si eu amator dar vorbim mai la primavara.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #28
                            poate pana atunci, ni se alatura un pescar priceput si ne ghideaza el
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              la Lutu Alb, la Movila Miresii
                              ONLY GOD CAN JUDGE ME
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                              Comment


                              • #30
                                chiar mi`e dor de`o partida de pescuit..sa se incalzeasca si vin si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google