Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ai idee unde gasesc la care magazin

    Comment


    • #92
      nu stiu exact sa iti spun. dar am un prieten care a fost agent de vanzari la ei si pot sa-l intreb. sediul parca il au in galti te tin la curent. cand aud mai multe informatii te anunt.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by dobre stefan View Post
        ai idee unde gasesc la care magazin

        Un prim pas....http://www.wurth.com/wuerth/go/en_1/...rumaenien.html
        Succes

        Comment


        • #94
          dobre stefan ori dai telefon la unul din nr. alea, ori vorbesti cu un agent de vanzari pe care-l gasesti pe teren
          sigpic

          Comment


          • #95
            am vorbit cu cineva si a zis ca are de etansat motoare transparent si negru si de lipit parbrize

            Comment


            • #96
              Poze pentru...Cipri...stie el

              Cateva poze facute de mine (la rezolutie maxima, nu mai sunt redimensionate), apropo despre ce... poate sa faca aparatul.....

              In ordine (ca sa nu ma stresati cu intrebarile) fiica-mea "concentrata la desene" (adica nu va apropiati....), un leu "furios de pasinic", o veverita curioasa de la Zoo Braila, un cap de... gura casaca , nevasta-mea , un prieten, un surfing pe apa (stiu ca se spune altfel, dar acu... chiar ca nu-mi vine, sory) ce n-as da sa fiu in locul lui (asta vara pe Dunarea Veche), un picnic cu "vaporasu" lu nasa-miu si nu numai... (tot asta-vara, parca nu mai vine odata si anu' asta....), cea mai mica nepotica
              Attached Files

              Comment


              • #97
                Aparatul e super dar dupa cum vad si pretul e pe masura...
                Deocamdata nu posed decat un Samsung A400 care la vremea la care l-am achizitionat era printre cele mai bunicele ...isi face treaba bine iar pozele mai ales pe hartie fotografica ies pot spune excelente...bine nu am vazut vreo poza de-a ta scosa pe hartie dar cred ca sunt fantastice...
                Asta e cu tehnica...niciodata nu poti spune ca ai cea mai buna scula ca sigur va aparea a doua zi un produs mai performant.Pozele pe care le-am atasat il Intalniri Braila sunt facute cu aparatul meu si le-am postat asa cum le-am copiat din aparat.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  @mcdan: sigur e PowerShot? Eu cred ca e din seria IXUS. Super aparat, merita toti banii. Si un procesor grafic foarte bun. Eu am un Canon Ixus Wireless dar are doar 5 Mp ...
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #99
                    @liviu

                    @liviu; foarte sigur Canon PowerShot S5 IS, iar pozele de mai jos sunt facute cu tel meu SE K810 (a rezolutie mica 1 mpx)
                    Attached Files

                    Comment


                    • asta da calitate foto. macro cum se vad pozele, noaptea, etc?
                      sigpic

                      Comment


                      • Re...

                        Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        asta da calitate foto. macro cum se vad pozele, noaptea, etc?
                        Daca te referi la Canon ziua sunt cele mai perfecte, nu mai zic de macro cat si de zoom, foto cu nepotica de mai sus (ultima poza) a fost facuta de la...cred ca app. 12-15 m, deci are o focalizare super, ce-i drept trebuie si aparatu putin reglat la iso (pe manual era setat la iso 80), cat despre SE k810 (dupa parerea mea) bate orice telefon (ca poze) noaptea, jos o poza facuta la ora 22.23 si cu macro
                        Attached Files

                        Comment


                        • Gata Mihai esti paparazzo pentru LC Braila. Are cineva ceva impotriva?
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • eu nu am nimic impotriva, dar nu vad la avatar la tine Cristi "Organizator de intalniri"
                            sigpic

                            Comment


                            • @mcdan: scuze, greseala mea.. am cam ramas in urma, nu m-am documentat destul ;).
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • de ce unele poze se deskid doar jumate sau 1/4 restu imaginei ramane neagra

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google