Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ma supat absolut deloc.. se vede albul acela din cauza acului.. pentru ca vopseaua de pe spate e destul de transparenta, si ca fundalul la ine este alb .. nu negru ca la voi.. alb pe alb se amplifica.. si deaia e pronuntat.. o sa fac o poza la un bord cu serigrafie neagra si acolo nu se vede nimik sub ac... cat despre culoarea rosie ... nu o sa se vada nici pe departe pe negru asa cum s-ar vedea albul... a.. si daca vad mai bine .. in centrul cadranului .. unde vine capacul acului.. se vede in jurul lui o nuanta f slaba de rosu.. e inevitabila chestia asta
    numai bine

    Bai....; n-am somn ce mama naibii... Si nici pe aici vad ca nu e nimeni
    Last edited by mcm022006; 2 March 2009, 02:53. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by iuly75 View Post
      multumesc foarte mult pana la urma am gasit, acu astept acceptul lui CRISTI_LCD
      S-a rezolvat .
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Haoleu mancati-as ...cum spun unii...

        Vedeti aici...vis sau realitate http://www.***********/hobby-concepte-auto/articol-dacia-duster-concept-premiera-dacia-la-geneva-2009-4011555, daca e sa apara cred ca o cumpar...

        Comment


        • nooo wayy man... sigur e vis. dar sa speram ca devine realitate

          Comment


          • cred ca o sa semene cu nissan quasqai(asa se scrie?)

            Comment


            • Conform unor surse din cadrul companiei Dacia, varianta de serie a acestui concept ar fi trebuit prezentata in cadrul Salonului International Auto de la Bucuresti (SIAB) din acest an. Din nefericire insa, aceasta manifestare a fost anulata de APIA (Asociatia Producatorilor si Importatorilor de Automobile). Aceleasi surse au mentionat ca modelul de serie va intra pe piata in prima jumatate a anului viitor, iar gama de propulsoare va include si alte motoare in afara de cel diesel de 105 CP.

              Comment


              • nici o sansa... nu a ajuns dacia la nivelul asta...

                poate daca eram si noi de la honda sau ceva de genul asta, da...

                era frumos sa scrie pe spatele ei hybrid, asta era culmea...
                sigpic

                Comment


                • Nu cred....

                  Originally posted by CLAUDIU_PYS View Post
                  cred ca o sa semene cu nissan quasqai (asa se scrie?)
                  Nu are nici o treaba cu Nissan, este produs (concept cars) 75% romanesc 25% francez

                  Comment


                  • Ia vezi care-i a doua firma ca marime din cadrul grupului Renault (cei drept mai mult au facut schimb de actiuni).
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • dati-mi sa vad si eu ca la mine nu se deschide din cauza antivirusului.Cosmin daca vrei iti iau eu ca fac piata cam des pe acolo.Daca esti de acord da un raspuns.

                      Cosmin vezi ca vine pastele sa-mi dai un carlan nr masinii este b 82 xlf si apropo cristi daca iti place casca o vand e amintire dar fac o exceptie.
                      Last edited by Cristi_LCD; 3 March 2009, 23:02. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • intalnire in trafic

                        azi pe vizirului in zona pistruiatu. dobre staefan aka b 82 xlf vs. bogdan_1984 aka br 50 cbg.

                        dum m-ai recunoscut stefan? cumva dupa culoare?
                        Last edited by bogdan_1984; 2 March 2009, 20:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • da de la culoare si ochelarii de smecher
                          Last edited by Cristi_LCD; 3 March 2009, 22:39.

                          Comment


                          • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                            S-a rezolvat .
                            , asa mai merge
                            sigpic

                            Comment


                            • Fratilor, daca va aduceti aminte, acum cativa anisori, mai exact 3, a aparut tot la Geneva sau Paris, un concept Dacia Steppe. Va mai aduceti aminte? In proportie de 75 % acest concept s-a regasit in Breakul de la Logan. Deci sa ne asteptam ca in urmatorii 3 ani, ceva foarte asemanator va apare pe piata.
                              Attached Files

                              Comment


                              • modelul acesta este misto. dar credeti ca nu se poate face asa ceva custom, la comanda? ma refer la bari, praguri, oglinzi. fara sa ne gandim la bani, doar asa un simplu raspuns, la o intrebare simpla.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google