Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    daca nu ma insel, cristi_LCD da aprobarea. deci el trebuie sa fie pe forum. cred

    la Aparteneta la Grupuri trebuia sa fie si Braila dar vad ca nu e. de ce?
    tocmai asta este ca nu am gasit LOGAN CLUB BRAILA
    sigpic

    Comment


    • nu mai este LCB pentru ca suntem dezorganizati. asta e adevarul.

      votul a ramas ca organizator de intalniri sa fie Cristi_LCD, iar fotograf oficial mcm022006

      daca unul dintre ei nu vrea functia, se cauta alta persoana.

      maine la intalnire trebuie NEAPARAT sa discutam pe tema asta.

      daca nu, riscam sa dipara coltisorul nostru de pe fata www.LoganClub.ro

      asa ca rog noii veniti sa dea pagina in urma la Discutii generale sa vada despre ce e vorba in vot si sa voteze.
      Last edited by bogdan_1984; 28 February 2009, 22:58.
      sigpic

      Comment


      • pai ce facem fratilor hotarativa odata ca o sa dam faliment ce dumnezeu dupa ce ca nea adunat cativa de o abie amu ne destramam hai cu votul cristi seful si marius recuperator de imagini sa votat

        Comment


        • CRISTI_LCD-organizator de intalniri
          MCM022006-fotograf oficial
          VOTAT
          sigpic

          Comment


          • Cum nu este Braila? Networking - Apartenenta la grupuri- logan club braila. Atentie nu sunt in ordine alfabetica orasele cautati mai jos. Pana acum am aprobat toate cererile ca eu le aprob nu conducerea forumului. Mama ce tare sunt(sper sa nu citeasca Cristi_XP ce prostii debitez pe aici).
            Last edited by Cristi_LCD; 1 March 2009, 09:30.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Originally posted by Cristi_LCD View Post
              Cum nu este Braila? Networking - Apartenenta la grupuri- logan club braila. Atentie nu sunt in ordine alfabetica orasele cautati mai jos. Pana acum am aprobat toate cererile ca eu le aprob nu conducerea forumului. Mama ce tare sunt(sper sa nu citeasca Cristi_XP ce prostii debitez pe aici).
              chiar nu am gasit LOGAN CLUB BRAILA sau poate nu am eu acces???
              sigpic

              Comment


              • cristi, eu nu stiu pe ce forum intri tu, dar nici la mine nu apare Braila. sau cine stie, poate noi intram pe alt forum
                sigpic

                Comment


                • Deci baieti la ce concluzie ati ajuns?Tot sat fara stapan ramaneti?

                  Bogdan mai jos gasesti Apartenenta la grupuri.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • am stabilit valeriu cine este organizator si fotograf. asteptam sa primeasca functiile fiecare.

                    din cauza ca eu fac parte din LC Braila, mie nu imi mai apare. dar multam de poze, ca ii ajuta si pe ceilalti membri.
                    sigpic

                    Comment


                    • nea' stefane, cred ca ultimul tips de la carrefour e pe teava de la xfl. n-am gasit!
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Deci baieti la ce concluzie ati ajuns?Tot sat fara stapan ramaneti?

                        Bogdan mai jos gasesti Apartenenta la grupuri.
                        multumesc foarte mult pana la urma am gasit, acu astept acceptul lui CRISTI_LCD
                        Last edited by iuly75; 1 March 2009, 22:32. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • johntase.. cam asa se vede bordul meu cand se mai insereaza un pic. noaptea e bestial
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by mcm022006 View Post
                            johntase.. cam asa se vede bordul meu cand se mai insereaza un pic. noaptea e bestial
                            dragut dar.... albul acela de sub ace daca nu se vedea era PERFECT, oricum e placut decat culoarea CLASICA. sper ca nu te superi
                            sigpic

                            Comment


                            • E super. Si era mai frumos si cu display-ul pe negativ. Adica ecranul negru si scrisul aprins alb.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • uite mcm022006 nu se vede nimic sub ace...........saracul bord a suferit vreo 15 operatii (demontari) pana a ajuns asa
                                Attached Files
                                Last edited by iuly75; 1 March 2009, 23:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google