Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, va asteptam cu mare drag pe toti cei care doriti sa ne fiti alaturi! Pfoai mama, parca ma'nsor.
    Da ma, serios acuma, haideti sa bem un sprit ... ca motiv chiar avem! Nu ca ne-ar fi trebuit vreo unul.

    Comment


    • La multi ani!
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • Ce caracteristici au jantele originale de logan 15".......
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • 6J et50 LK100 (4x100)

          Astea sunt toate
          sigpic

          Comment


          • mersi iamagi
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • Merci San pentru urare...ce va propun eu...celor care merg la Tulcea...ganditi-va la cat plecam din Galati/Braial sa ne intalnim pe drum...nu mai devreme de 9.30 trebuie sa fim la Tulcea...poate facem un picnic impreuna pe drum douaj de sandeviciuri si o caldare de cafea....sau doar caldarea de cafea?
              sigpic

              Comment


              • la ora 8 se face adunarea si organizarea in parcare la Tulcea. asta inseamna ca pleacati de la ce ora din braila?

                ieri am fost la aniversarea a 3 ani de existenta de LCGl. iata si dovada
                Attached Files
                Last edited by bogdan_1984; 19 November 2010, 10:57.
                sigpic

                Comment


                • Eu propun sa facem traversarea pe la Galati, toti odata, LC GL + LC BR. Cu bacul de 07:00. La ora 06:45 ne intalnim la trecere bac.
                  Cred ca e mai aproape pe la Galati.
                  Daca nu, venim noi la voi. Numai sa spuneti ...
                  Haideti sa deschidem si o lista, sa vedem cate masini vom fi ca sa stim pe cine asteptam:

                  1. valeriuciprian (cu cazare) GL-06-YKI
                  2. gl_mmm (fara cazare) - GL-26-MRN
                  3. ...

                  Comment


                  • Propunem sa facem traversarea pe la Galati, toti odata, LC GL + LC BR. Cu bacul de 07:00. La ora 06:45 ne intalnim la trecere bac.
                    Cred ca e mai aproape pe la Galati.
                    Daca nu, venim noi la voi. Numai sa spuneti ...
                    Haideti sa deschidem si o lista, sa vedem cate masini vom fi ca sa stim pe cine asteptam:

                    1. valeriuciprian (cu cazare) GL-06-YKI
                    2. gl_mmm (fara cazare) - GL-26-MRN
                    3. bogdan_1984 - BR 50 CBG (posibil)
                    sigpic

                    Comment


                    • eu zic ca e mai ok drumul pe la noi ... ca nu-s atat de multe vai si dealuri.., ca distante, mapsource imi indica ca pe la noi sunt 92 km.. iar pe la isacea sunt 79, si distanta care o mai facem pana la gl iesim la fel. plus de asta suntem asteptati in parcare la star service in jurul orei de 9:30 .. n-are rost sa plecam de la 7.. un 7:30 e mai ok. trebuie sa ne hotaram azi.. sa batem in cuie ca sa stim ce facem maine dimineata. deci eu propun sa ne intalnim la noi la bac maine la 7:30 ce ziceti ?
                      Last edited by mcm022006; 19 November 2010, 12:34.

                      Comment


                      • Cu bacul mare trecerea dureaza destul de mult. La Braila bacurile mici se umplu mai repede si trec mai des. Nu prea as vrea sa trezesc copii cu noaptea in cap ca sa ajung la Galati la ora 7. Daca suntem la 7:30 la Braila la bac ar trebui sa fim trecuti dincolo pina la 8-8:15 si pina la 9:30 avem tot timpul sa ajungem la Tulcea.
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • Eu sunt foarte de acord! Dealtfel, imi este fix indiferent. Tu Valeriu?
                          Update la lista, pls!

                          Lista, sa vedem cate masini vom fi ca sa stim pe cine asteptam:

                          1. valeriuciprian (cu cazare) GL-06-YKI
                          2. gl_mmm (fara cazare) - GL-26-MRN
                          3. bogdan_1984 - BR 50 CBG (posibil)
                          4. ...

                          Noi ne luam si bannerul ...

                          Comment


                          • si eu sunt pentru 7:30 la bacul din braila, in plus de asta, drumul este muuult mai bun decat cel prin Gl pana la Garvan

                            hai, treceti-va pe lista aceea ca sa stim pe cine asteptam
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu sunt foarte de acord! Dealtfel, imi este fix indiferent. Tu Valeriu?
                              Update la lista, pls!

                              Lista, sa vedem cate masini vom fi ca sa stim pe cine asteptam:

                              1. valeriuciprian (cu cazare) GL-06-YKI
                              2. gl_mmm (fara cazare) - GL-26-MRN
                              3. bogdan_1984 - BR 50 CBG (posibil)
                              4. mcm022006 (cu cazare)
                              5...

                              Noi ne luam si bannerul ...
                              si noi ne luam bannerul... voi a-ti scris ceva pe el?

                              Comment


                              • cosmin_ruz si CLAUDIU_PYS pleaca pe la Harsova asa ca nu-i asteptati. Drum bun!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google