Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se mai fac angajari la Metro, cica au fost chemati cei care au lucrat la PIC si la Armonia,
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • aveti masinile pregatite de iarna? eu am avut totul, dar am ramas fara racleta ca am rupt-o in 2 mm de gheata pe parbriz . ieri dimineata am vazut un plug in oras pe 1 decembrie 1918 si material antiderapant pe strazile principale, semn ca CJ nu a fost luat chiar prin surprindere de valul asta de inghet

      Originally posted by Mecca View Post
      Sa nu ti se mai lipeasca chederele da pe ele cu silicon dela pasta.

      am bagat ranga si am facut parghie (glumesc).

      am cumparat o racleta noua ca cea veche am reusit sa o rup . 5 lei , sa vad cat o rezista asta. vad ca gheata se topeste.
      Last edited by bogdan_1984; 2 December 2010, 16:11. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Intilnire prin oras.
        Attached Files
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • Si eu cu greu am curatat zici ca era bibelou)) masina mea)

          Comment


          • Ai vazut masina de la drumuri pe calarasi dar sa vezi tata drum in afara orasului.
            Am fost azi pana la ianca sa fi vazut ce carosabil nu era polei dar pomi gaseai pe sosea de faceai lemne pentru 2 ierni. Mai erau cativa oameni de prin sate care adunau lemnele ca in rest autoritatile erau la bar serveau vin fiert ca de ii iarna mare si mai au de tras.
            Last edited by Cristi_LCD; 2 December 2010, 21:54.

            Comment


            • De asta nu merge treaba cat ai vrea sa munceasca de 40 de lei pe zi odata cu taierile astea mi se pare normal))

              Comment


              • Originally posted by Mecca View Post
                Sa nu ti se mai lipeasca chederele da pe ele cu silicon dela pasta.
                Ceva detalii ...
                Butea Aurel Laurentiu
                fara linkuri externe in semnatura
                BR - 21 - CNB

                Comment


                • nu-i normal...

                  Originally posted by BR-17-KOZ View Post
                  De asta nu merge treaba cat ai vrea sa munceasca de 40 de lei pe zi odata cu taierile astea mi se pare normal))
                  Ba nu-i normal deloc...daca nu le convine banu...drum! Adica sa-si vada de drum...adica vad ca nu vad de drum ci de carciuma.
                  Clasica faza cu taieile de salarii...inainte de taieri munceau mai bine?
                  Si daca lor nu le convine sa stie ca sunt persoane care si-ar face treba si de banii astia...ia zi-le sa-si gaseasca in alta parte si sa vezi reactie...

                  Comment


                  • pregatiti-va de iarna copii!

                    Meteorologii au emis vineri o atentionare cod galben de precipitatii insemnate cantitativ, ninsori, intensificari ale vantului si viscol, valabila in perioada 4 decembrie, ora 14.00 - 5 decembrie, ora 8.00. Avertizarea vizeaza 14 judete din estul si sud-estul tarii.​

                    Astfel, in intervalul mentionat in Moldova, nordul si estul Munteniei si partea continentala a Dobrogei, precum si in zona Carpatilor Orientali vor predomina ninsorile, iar vantul se va intensifica, viscolind trecator ninsoarea. Indeosebi in centrul si sudul Moldovei si in zona montana aferenta se va depune strat de zapada mai consistent.

                    De aemenea, pe parcursul zilei de 4 decembrie va ploua abundent in cea mai mare parte a Olteniei, in Muntenia si in sudul Moldovei, unde cantitatile de apa vor depasi local 25...30 si izolat 50 l/mp.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by RoArcasu View Post
                      Ceva detalii ...

                      Silicon de dat pe bordul masinii, numai ca nu e spey ci este lichid ca o pasta de culoare alba, daca ai sa vii duminica la intalnire am sa-ti arat ....ca de cand ma tin sa vin si eu .... Daca vrei am sa ma uit maine ca il am in masina si iti dau mai multe detalii.

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        Meteorologii au emis vineri o atentionare cod galben de precipitatii insemnate cantitativ, ninsori, intensificari ale vantului si viscol, valabila in perioada 4 decembrie, ora 14.00 - 5 decembrie, ora 8.00. Avertizarea vizeaza 14 judete din estul si sud-estul tarii.​
                        Cu ocazia asta poate ne intalnim la o discutie, o poveste, pe forum, acasa la caldura si cu un pahar de vin fiert in mana
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • Suna prea frumos vine iarna,colinde,fericire dar eu trebuie sa schimb barile)

                          Comment


                          • auu... pai eventual pui niste lame, ca sa dai zapada la o parte in caz de ceva
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • si sa ne anunte cand iese pe strada ca sa stam in spatele lui
                              sigpic

                              Comment


                              • asa, asa ar fi ,cred, primul Logan folosit la dezapezire (sau ma insel?)
                                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google