Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu si de spray-ul ala si de spray anti inghet si de glicerina boraxata, stiu toate siretlicurile
    sigpic

    Comment


    • dar cu sare daca ii dai, nu merge?
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • da si o pui la saramura si gata

        Comment


        • si in primavara e gata murata
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • traseu braila-bucuresti si retur. la dus consum mediu de 7,6%, nu am depasit 90-100km/h intre sate si 120 pe A2. la intors consum final 7,7%, litri consumati 34,9; 450 km; 79,1 km/h vit medie. la intors mers cu 162 km/h max pe A2 pentru cativa km (pedala la fund) - consum de 8,1%
            asa...in ciuda pretului benzinei
            consumul asta este in top, pe locul 2. pe primul loc este tot braila - bucuresti cu 10% si vant puternic din fata
            sigpic

            Comment


            • stie cineva daca e buna folia pentu geamuri firma DRK?
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • e adevarat ca rugiineste de la sare/?

                Comment


                • @ BR-17-KOZ asa se zice...a mea e plina de sare dupa un drum de braila bucuresti si retur. dar sa o spal acum e crima si pedeapsa, ca ingheata toate portierele. totul e cu dus si intors
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by braileanu View Post
                    stie cineva daca e buna folia pentu geamuri firma DRK?
                    De buna nu stiu daca este, dar daca vrei sa o pui iarna ....mai bine NU....ca sigur o sa iti para rau pe urma de banii dati pe ea ...

                    APP...ai si acte la ea..ca si pe mine ma ....ceva la vara sa imi pun !
                    Butea Aurel Laurentiu
                    fara linkuri externe in semnatura
                    BR - 21 - CNB

                    Comment


                    • ningeee. zapada multa pe sosele, alb peste tot, anvelopele de iarna s-au comportat exemplar
                      sigpic

                      Comment


                      • ningeee. zapada multa pe sosele, alb peste tot, anvelopele de VARA s-au comportat exceptional
                        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                        Comment


                        • Originally posted by braileanu View Post
                          stie cineva daca e buna folia pentu geamuri firma DRK?
                          de ce sa pui DRK care in 6 luni de decoloreaza cand aveti baieti la voi care pun folie SunTek import SUA. nu recomand DRK am avut pe berlina si mi-a parut rau de banii dati...
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • Am intrebat, stiu pe cineva care pune si deia am intrebat
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • Uraaa !!!! Ce bine e cu gume de iarna!!!. Dupa un drum Tulcea - Braila pe ninsoarea de azi ... si cu pluguri aproape inexistente... am ajuns fara emotii foarte mari. Cei cu gume de vara nu puteau urca pantele, imi pare rau pentru ei... "stiu cu este".
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • e iarna oameni buni. nametii de zapda se formeaza incet dar sigur in intersectii. de exemplu in intersectia independentei cu calarasi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google