Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea eu dar pe praful asta nu se merita la consum si taxe,tot cu troaca ne mandrim

    Comment


    • lasa ma ca nu-i troaca.. nea la ei .. masina asta va cara in spate si mai scoatem si bani pe urma ei .. si ei se gandesc la tuareg. praf nepraf.. cu banii cu care schimbi la tuareg o bucsa, le schimbi pe toate la logan

      Comment


      • sa fii sigur de asta ... da nu compara o masina germana (de lux) cu una romaneasca ...frantuzeasca pardon...

        Comment


        • masinar aici ai dreptate, dar ne multumim cu ce avem

          Comment


          • Originally posted by mcm022006 View Post
            cu banii cu care schimbi la tuareg o bucsa, le schimbi pe toate la logan
            dar noi de ce strangem bani la fundul de "rulment"?!
            sigpic

            Comment


            • acum n-ai vrea sa-ti reparam masina?
              Last edited by mcm022006; 15 February 2011, 13:18.

              Comment


              • deocamdata nu sunt bani la fundul de rulment. mai poate astepta putin parbrizul este putin sub 1200, deci mai raman ceva banuti
                Last edited by bogdan_1984; 15 February 2011, 09:21.
                sigpic

                Comment


                • cea mai buna masina e aia care o aveam)) asa ca lasati rumentul)

                  Bani de un tuareg nu am dar o fata de usa tot o cumpar)
                  Last edited by mcm022006; 15 February 2011, 14:16. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Bai baieti cum sunt cum nu sunt, tot daciile noastre le fac pe altele. Suntem in topuri auto deci existam. Laudati-va cu ceea ce aveti. Eu unul sunt mandru de ceea ce am. Iar daca va veni o vreme tot Dacia imi voi lua (dar poate Duster).
                    Hai sa traiti!
                    sigpic___________

                    Comment


                    • Colegi braileni pentru ca un anunt sa ajunga pe sectiunea bursa va rog sa cititi acest topic si sa il respectati.
                      Scuze de interventie.
                      sigpic

                      Comment


                      • bafta la baieti marus am vorbit cu yle si sunt de acord cu propunera facuta de tine,sz ca nu am putut veni duminica,ne vedem duminica,YLE nu stie daca poate sa vina.BAFTA si ne vedem duminica

                        Comment


                        • am vazut ieri in promenada, la punctul de informatii, o urna unde se depun CV-urile pentru angajare la Cinema City. posibil ca prin primavara sa avem cinematograf 3D in braila
                          sigpic

                          Comment


                          • bogdane.. dar avem cinematograf 3d .. tu nu stiai? e la lira

                            multumim de pont.. acum cine se angajeaza acolo sa ne bage si pe noi loganistii la un film 3d moca?

                            Comment


                            • Depunem toti CV-uri poate intra macar unul.
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • ieri am fost pana la Ulmu (aproape de Faurei, in braila). mama... mama...un polei pe sosea de nu am vazut in viata mea. remorcile TIR-urilor ajungeau pe contrasens. cat de usor pot derapa acei monstri din cauza vantului si a altor factori. chiar si Opeleanul cu care am fost derapa usor la 10-20km/h cu anvelope de iarna conti, dar ce sa le ceri pe gheata aia. material antiderapant era aruncat ici-colo. asa ca, aveti grija astazi la drum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google