Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.promenadamallbraila.ro/in...nema/14-cinema
    pe 8 aprilie se deschide Cinema city in promenada. in ziua aia imi iau CO
    Attached Files
    Last edited by bogdan_1984; 1 March 2011, 11:37.
    sigpic

    Comment


    • ea la toti bilete daca tot te duci de dimineata

      Comment


      • da da da vrem si noi
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • Salutare! Am si eu o curiozitate: cam cat costa sa iti pui un cui de remorcare, unde sa gasesc si unde sa il montez?
          sigpic

          Comment


          • co-organizatorul si-a montat recent. el iti poate da mai multe detalii.
            sigpic

            Comment


            • Multumesc Bogdane!
              sigpic

              Comment


              • da eu am facut singur unul dupa schitele celui original si l-am si montat.
                mai stiu pe cineva care mai are unul facut .a vrut sa-l puna la el dar a vandut masina,suna si tu la nr asta 0770969836 ,don lipan,si antrebal daca mai are acel carlig
                succes

                Comment



                • o informatie interesanta
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by stefano xlf View Post
                    da eu am facut singur unul dupa schitele celui original si l-am si montat.
                    mai stiu pe cineva care mai are unul facut .a vrut sa-l puna la el dar a vandut masina,suna si tu la nr asta 0770969836 ,don lipan,si antrebal daca mai are acel carlig
                    succes

                    Multumesc Stefane! Am sunat , dar din pacate l-a vadut! Ma intereseaza cam la ce pret ajunge sa imi fac si eu o socoteala....deoarece vreau sa imi pun si eu...Stie cineva vreun magazin unde se gasesc si cam la ce preturi?
                    sigpic

                    Comment


                    • da vreo 500 ron ajunge . ancearca pe soseaua ramnicul sarat ,langa danimex ai un magazin de piese auto ,acolo vei gasi sau prin comanda tot la ei

                      Comment


                      • Originally posted by mcm022006 View Post

                        Ia arunca tu un ochi sa vezi o poveste zisa de unu... Loganu
                        sigpic

                        Comment


                        • Colegi mi-a venit o idee si nu stiu daca e buna sau nu as vrea sa imi pun ohlinzi de duster stie careva are alt sistem de prindere si un pret daca a auzit careva ceva!

                          Comment


                          • Se pot pune pe logan, dar momentan sunt foarte rare.

                            Problema lor, e urmatoarea: sunt mult mai iesite in afara decat cele care se pun pe logan si se vad destul de aiurea, parerea mea. Vezi ca are pe forum Fane (CL). Dar eu zic sa-ti pui de prestige ca sunt mult mai ok.
                            sigpic

                            Comment


                            • sa fie oglinzi de prestige, electrice si degivrante. altfel, nu rezolvi nimic
                              sigpic

                              Comment


                              • puneti ce vrei, bani sa ai. piese se gasesc peste tot.
                                Last edited by mcm022006; 5 March 2011, 19:00.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google