Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au!

    Insanatosire grabnica pentru SAN!
    sigpic

    Comment


    • intalnirea de duminica se va face alaturi de SAN daca va mai fi in spital .. cred ca si voi vreti la fel nu ?

      Comment


      • Pacat ca nu sunt in tara ca vroiam sa fiu si eu alaturi de San
        Insanatosire grabnica Nelu
        sigpic

        Comment


        • Insanatosire grabnica si fugi de acolo pentru ca ala nu e loc de stat.Sa ne auzim cu bine San.

          Comment


          • Da sunt de acord sunt momente prielnice safim alaturi de cineva la suferinta insanatosire grabnica...!!!

            Comment


            • a raspuns numai kozmin .. restu? unde sunteti?

              Comment


              • si eu prezent ca nu se poate altfel
                hai si restu ma ce faceti?

                Comment


                • San, suntem alaturi de tine! Insanatosire grabnica!
                  Colegi braileni, daca considerati ca putem ajuta cu ceva, va rog sa ne spuneti!

                  Comment


                  • ok domnu Mircea.. multumim de sprijin

                    Comment


                    • Imi pare rau pentru San. Ii doresc sa-si revina cat mai repede!
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Doresc multa sanatate membrului nostru de seama nea Nelu, iar daca pot ajuta si eu cu ceva ma puteti solicita. Cu respect.
                        sigpic___________

                        Comment


                        • dupa 11.30 vin. mai am de alergat dimineata.

                          Comment


                          • Ii doresc lui nea San multa sanatate si insanatosire grabnica, din pacate nu pot merge la spital pentru ca mi se face rau acolo, nu suport sa merg la spital din pacate, sper sa nu se supere nimeni. Daca pot sa ajut cu ceva sa ma anuntati.
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • Frumos din partea voastra.Daca era sa facem un gratar va bagati toti .Restul unde sunteti macar raspundeati la mesajul trimis de marius [ mcm 022006 ] .Uniti mai suntem,puteti sa va suparati pe mine dar nui bine ce faceti .
                              Haideti sa-i facem lui nea NELU o bucurie sa vada ca santem un grup unit.
                              MULTUMESC PENTRU ANTELEGERE

                              Comment


                              • stefane...nu sari de posterior in sus ca poate sunt unii care nu suporta spitalul cum e vali,sut unii care lesina in spital din cauza mirosului, se pot intampla multe in spital din cauza spitalului.asa ca nu mai face acuzatii pe nedrept, gandeste mai intai sa faci acuzatii .mie unu mi se taie respiratia cand intru in spital.

                                daca va duceti uratii insanatosire grabnica si toate cele bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google