Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le-am schimbat anu' trecut, la 3 ani. La fel si bujiile tot anu' trecut.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • si eu le-am schimbat. au coincis numarul de ani cu cel al kilometrilor adica 3 ani si respectiv 60.000 km si am schimbat asa:

      1. antigel tip d 3L - 91.26 lei
      2. lichid de frana dot4 0,5L - 24.7 lei
      3. filtru ulei motrio - 34.25 lei
      4. garnitura buson baie - 1.67 lei
      5. apa distilata 3 L - 5.67 lei
      6. colier tabla - 2 lei
      7. bijii logan (eyquem) - 100.96 lei
      8. solutie curatat motor 0,25 ml - 8.25 lei
      9. ulei premium 5w30 4L - 125.77
      10. filtru aer (motrio) - 57.18 lei
      11. campanie "dacia service plus" schimb ulei - minus 46.92 lei
      12. total manopera - 218.2 lei

      TOTAL revizie 623.06 lei
      sigpic

      Comment


      • http://www.loganclub.ro/forum/announ....php?f=99&a=23 ->> uite Marius, despre asta vroiam sa-ti zic
        sigpic

        Comment


        • bine punctat iamagi. Ai un OS.. asa ca trebuie mai multa activitate aici ca altfel o luam in barba. la fel si la intalniri, nu ca nu am veni multi.. dar trebuie sa venim mai des (asa mai multi ).

          Comment


          • am pe cineva care are geamuri ionizate la un logan (luneta si lateralele spate) si vrea sa le dea...nu vrea nici un ban decat cheltuielile de schimb lunetele

            care vrei sau stiti pe cineva care ar vrea....contactati-ma

            Comment


            • Pai nu este mai complicat sa dea jos luneta decat sa curete ionizarea de pe ea?
              Intreb si eu
              sigpic___________

              Comment


              • da poate omu vrea sa faca un pustiu de bine cuiva care vrea geamuri ionizate :P

                Comment


                • ce de activitate pe aici...
                  cum a fost Stefan la dirt track? nu te intreb daca ai fost ca stiu sigur ca ai fost
                  zilele astea vreau sa ii fac distributia la masina. are peste 62.000 km si 3 ani. ma voi duce la apan
                  sigpic

                  Comment


                  • nu am putut sa vin,auzeam zumzaitul motoarelor..muream de ciuda

                    Comment


                    • ia uite stefane ce se intampla cu sportul asta la noi. http://www.obiectivbr.ro/local/57829...-brailean.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Da ,multumesc bogdane am auzit de discutia din ziar de cand eram pe stadion la competitie.Nea bunea nu-i mai ajung averirile si prea nulte reclame pe stadion care nu-i apartin al deranja.Dupa cum scrie si acum 2 ani nu au dat voie la sportivi pe stadion ca era stadionul lu masa.Asta este nesimtirea la braila a fost dat si la OTV .Din cauza la unul ca asta dispar multe lucruri care altii vor sa le dezvolte sa putem sa mai mancam si noi o paine.
                        An rest a fost super competitia internationala de dirt track mai putin alergatorii nostri nu au motoare si antrenament suficient.

                        Comment


                        • doi "barosani" pe care-i intereseaza doar de burta lor. mai pe scurt, interese proprii. asta este la moda
                          ce mandru ma simteam ca brailean cand spunea crainucul de braila, de stadionul municipal de curse de dirt track...acum?...acum nu putem decat sa stam si sa vedem ce se va alege de sportul asta in braila
                          sigpic

                          Comment


                          • Atata timp cat dobitocul asta va sta in fruntea acestui judet, asha o vom duce ! Daca nu-l da nimeni jos, nimic din ceea ce inca mai este nu va mai fi !!!Se comporta ca si cum acest oras si judetul ar fi ale lui mostenite de la masa si tacsu de bagabonti ! Poate il leaga astia de la ANI si atunci( la pastele cailor !!!)o sa ne fie si noua bine !!! Un calduros HHHHHHHHUUUUUUOOOOOOOOO lui si tuturor sugacilor ca el !!!!!
                            LOGANIST CONVINS !!!

                            Comment


                            • cand o punem si noi de un gratar? poate asa iesim si noi mai multi la o intalnire

                              Comment


                              • Da' ce Mariuse, cand veneau 12-15 insi tot la gratar veneau? Nu, veneau la Primarie ! Asa ca...hai sa nu ne mai ascundem dupa deshte si sa ne intalnim ! Ce ziceti ?!
                                LOGANIST CONVINS !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google