Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti, am si eu o mica problema zic eu. Din cand in cand mi se aprinde martorul de la lumina ceata fara sa o activez. Ce credeti ca poate fi?
    Multumesc anticipat
    sigpic___________

    Comment


    • se aprinde cand apesi frana deobicei.. iar remedierea e in curararea contactelor de la tripla cu becul de ceata cu putin smirghel fin si wd40.

      daca nu reusesti ... ne ocupam la intalnire

      Comment


      • problema a fost discutata in detaliu pe forum: http://www.loganclub.ro/forum/martor...t=tripla+spate

        in principal cauza este contactul imperfect la masa la tripla stinga spate
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • Da, va multumesc pentru promtitudine si am sa revin dupa ce fac aceasta operatiune.
          sigpic___________

          Comment


          • am fost rugat si anuntat de sebi8ta despre acest thread



            va rog sa-i acordati atentie, vom vorbi la intalnire mai multe

            Comment



            • votati pe cine doriti
              sigpic

              Comment


              • cum primesc o sigla cu logan club brail spuneti pasii de urmat

                Comment


                • vii la intalniri duminica la ora 11 in parcare la primarie
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • Apropo de intalnirile de duminica ....cei care sunteti mai vechi ar trebui sa faceti o mobilizare, sa vedem cati mai SUNT cei care VOR sa vina la aceste intalniri !!!Va stiti numere de telefon, adrese...hai sa facem o convocare generala si sa vedem care este OFF-ul(,,durerea'') fiecaruia ! Ce ziceti ?
                    LOGANIST CONVINS !!!

                    Comment


                    • A plouat . Si nu aveam nici "benzol".
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • poi facem .. si sunt tare curios cati o sa vina la convocarea asta... care va avea loc duminica viitoare la intalnire.

                        Comment


                        • stiti cumva anvelopele debica navigator all sesons sunt bune merita sa le cumpar ,si de la ce magazin? multumesc anticipat

                          Comment


                          • Sefu'...cred ca mai intai este bine sa propui o anumita data ptr.o asemenea ,,sedinta'' si apoi vei vedea daca oamenii raspund pozitiv chemarii !!! Asha , ca fapt divers, duminica viitoare sunt plecat la mare si asta nu inseamna ca nu vreau sa vin sau ca ar fi altceva !!!! Ce zici ?
                            LOGANIST CONVINS !!!

                            Comment


                            • Originally posted by COCOREL View Post
                              stiti cumva anvelopele debica navigator all sesons sunt bune merita sa le cumpar ,si de la ce magazin? multumesc anticipat
                              cu debica all season am facut vreo 600 km pana la zarnesti si nu m-au impresionat deloc, ba chiar dimpotriva. in serpentinele de la paraul rece (sper ca le stii) scartaiau anvelopele iar ABS-ul mi s-a parut ca intra mai repede decat cu unele continental ecocontact (ceea ce am pe masina personala)
                              sigpic

                              Comment


                              • poi vezi.. exact asta voriam sa zic.. ca involuntar lumea nu vine din varii cauze la intalnire.. nu ca nu se vrea. si degeaba facem noi meeting ca o sa aflam ca lumea nu renunta la un concediu pentru o intalnire.. nu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google