Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • abia acum am intrat pe forum dupa cateva zile cand n-am avut net si aflu ca SAN este in spital. o veste foarte proasta. insanatosire grabnica!
    sigpic

    Comment


    • Sanatate multa sa ii transmiteti lui SAN si de la mine.
      sigpic

      Comment


      • Mai masinar .. da ce atent esti tu .. si cum te faci tu aparut pe forum imediat cum scrie stefan ca sa-i dai explicatii. Fii rezonabil, s-a vorbit la general nu la particular. Ce spui tu acolo e la modu particular.

        Transmitem domnu Andy
        Last edited by mcm022006; 20 March 2011, 13:41.

        Comment


        • vorbesc in numele la mai multi colegi...daca era sa vorbesc numele meu spuneam mai putin...si cred ca ceea ce am spus nu am spus-o cu rautate cred ca am spus un adevar...dar daca e nu am sa mai spun nimic niciodata pe forum...va las in pace

          Comment


          • Frumoasa si placuta vizita noastra de astazi la spital la nea Nelu. Multumeste tuturor celor care eau urat ansanatosire grabnica sii nerabdator si el sa iesim la un gratarel sau o sticareala ca cea de duminica trecuta.

            Comment


            • Salut baieti, spuneti-ne si noua (cei care nu au putut fi prezenti la aceasta intalnire) cum se simte nea Nelu, si cat mai sta internat (poate reusesc sa-i fac si eu o vizita).
              Cu respect
              sigpic___________

              Comment


              • Dragi colegi sunt lucruri mai importante de facut decat sa ne atacam unii pe altii...terminatio nu suntem copii de 2 ani sincer parerea mea...hai sa ne facem intalnirile placute sa vorbim strict de masini ca este un forum special pentru asa ceva..hai sa evitam asa ceva nu mi se pare normal fiti mai restransi in ceea ce declarati...hai sa propunem ceva pentru fiecare intalnire sa ne gandim toata saptamana o tema anume si toti duminica venim cu poze,venim cu pareri,ne ajutam colegii sa ne concentram strict pe acest lucru!Astept parerile voastre si poate facem un threat special cu aceste teme pentru fiecare intalnire de duminica!

                Comment


                • cine merge astazi la spital la colegul si prietenul nostru SAN? eu as vrea sa merg azi.
                  sigpic

                  Comment


                  • ma da voi alta metoda decat de a renunta la scrisul pe forum atunci cand va atrage cineva atentia in legatura cu un lucru nu stiti?

                    Comment


                    • Asta seara am vorbit cu sotia lui nea NELU si am aflat ca evolueaza spre bine.Azitazi sa ridicat pe marginea patului, tratamentul merge bine, este mai vioi, si de externare e vorba pe lunea viitoare daca e sa-l externeze. Cei care vor sal viziteze este la camera 113 la etajul 1 la spitalul judetean.Iar prinde bine cate o vizita din partea colegilor sa-l mai inveselim putin .Multumesc pt antelegere.
                      INSANATOSIRE CAT MAI GRABNICA PT NEA NELU.

                      Pentru cei care vor sa mearga la nea NELU ne gasim astazi la ora 17 an fata la apan pe buzaului.
                      Last edited by stefano xlf; 22 March 2011, 09:30. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by mcm022006 View Post
                        ma da voi alta metoda decat de a renunta la scrisul pe forum atunci cand va atrage cineva atentia in legatura cu un lucru nu stiti?
                        pe cuvantul meu daca am inteles ce ai scris. creierul meu este in stare latenta sau poate mai trebuia un semn de punctuatie ici-colo?
                        sigpic

                        Comment


                        • am fost in dupa amiaza asta la nea nelu si era mai bine si s-a bucurat foarte mult cand ne-a vazut.am fost cu stefan,tija si bogdan

                          Comment


                          • tija...

                            Comment


                            • Marus de ce rizi este ceva amuzant si eu nu stiu??????????????????????

                              Comment


                              • da, vad ca colegii mei au trecut deja vizita care i-am facuto azi lui nea nelu. dupa cum zicea si yle ,nea nelu se simtea mai bine fata de duminica si era asa de bucuros cand ne-a vazut . speram sa se ansanatoseasca mai repede si sa ne gasim la intalniri
                                Last edited by mcm022006; 23 March 2011, 21:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google