Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ stefano_xlf : daca mai dai curs la aceste discutii in modul ala accentuat cu rosu de mine ne suparam pana la cartonas. nu mai fi asa impulsiv la ce spune lumea. poate ar trebui sa o iei ca un sfat

    cat despre restu.. aveti putina rabdare pana corectez eu si apoi cititi.. si o sa vedeti ca nu va mai loviti de impedimentul asta.
    Last edited by mcm022006; 12 March 2011, 20:20.

    Comment


    • Originally posted by mcm022006 View Post
      @ stefano_xlf :... poate ar trebui sa o iei ca un sfat.
      multumesc marius

      Comment


      • scuze koz pentru duminica sa sti ca imi pare rau inca o data imi cer mii de scuze.sper sa se acepte

        Comment


        • mai .. chit ca i-ai facut altuia chit ca nu .. chestiile astea nu se incearca pe oameni. succes cu kozu... si eu sunt curios sa vad ce zice

          Comment


          • Se accepta dar sincer nu se fac glume din astea nu sunt genu sa tin suparare sau sa ma cert cu lumea dar chiar nu mi-a placut!

            Comment


            • cine ma sjuta cu o bara fata logan alba. si un pret.

              Comment


              • stef, am eu una, dar trebuie reparata. e de MCV si vopsita complet.
                Sa zic asa un pret pe ea, 20 lei sau un tub de spray cu grund/fuller


                Si mai am una, a lui KOZ, dar nu-i zice ca ti-o dau ))
                sigpic

                Comment


                • deci am fost pe faza) daca faci vreun pas gresit sa ma lasi in dresuri nu stiu ce-ti fac))

                  Comment


                  • cosmine...el te lasa in dresuri noi il lasam pe sticle de lapte

                    Comment


                    • Cinematograf si nu numai

                      De la 1 aprilie, Promenada Mall Brăila se dezvoltă şi va include o zonă de food şi entertainmaent, respectiv un cinematograf cu zece săli dotat cu tehnologie 3D de ultimă generaţie, un spaţiu de joacă pentru copii, pistă de bowling, biliard, centre d...
                      sigpic

                      Comment


                      • da razvane sigur iesim in avantaj))

                        Comment


                        • mersi koz si promit ca nu se mai intimpla ramin dator cu o bere

                          Comment


                          • iamagi bara se potriveste si pe berlina. a lovit fata masina de la firma si daca e sa ii opreasca bani ii spun ca ii aduc eu o bara. tinem legatura. merci.

                            Comment


                            • Normal ca se potriveste.
                              Dar cum am zis, nu e in cea mai buna stare. Are nevoie de mici reparatii.
                              sigpic

                              Comment


                              • dragi colegi.. in dimineata asta am primit un telefon de la Nelu Sofrone mi-a comunicat ca este in spital din cauza unui accident vascular produs la cap ...

                                este la spitalul judetean etaj 1 in camera 108, am sa am rugamintea dupa cum aveti timp sa mergeti pe la el sa vedeti daca are nevoie de ceva. ori daca nu sa ne strangem deseara dupa ce vin si eu de la munca si sa mergem pe acolo sa vedem ce e cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google