Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cosmin_ruz View Post
    @nemo2006 Daca iti place ruz-ul, putem discuta. Este 1,5 dci, an de fabricatie 2007, varianta abs plus.
    Multumesc de oferta dar eu caut sa iau pe benzina.

    Comment


    • Spor la cumparaturi si nu asculta gura lumii! Cumpara-ti masina la care visezi!
      MiNnRuZ

      Comment


      • Salut,

        Stie careva de cat este piulita care tine borcanu de antigel pentru racire?
        Eu le-am pierdut pe amandoua si acum vreau sa ma duc sa imi cumpar dar nu stiu de cat sunt.
        ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

        Comment


        • Piulita de 6

          Comment


          • Originally posted by tuareg007 View Post
            Piulita de 6
            Aha, ms mult
            ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

            Comment


            • a aparut si la noi tipurile de radare noi am intalnit unul azi montat pe soseaua Comuna din Paris. Erau vreo 3 politai in el si cu geamurile aburite cred ca-l testau ca nu opreau pe nimeni.
              Last edited by Cristi_LCD; 23 February 2010, 12:41.

              Comment


              • Testau si porma ...te trezesti cu amenda acasa ...prin posta si te cheama la politie sa iti faca cadou punctele )

                Aveai viteza cand ai vz testarea ??

                Inca ceva .... si cand te gandesti ca pe unu cu folii pe geam ii ia talonu daca il prinde indiferent daca sunt sau nu omologate ...stiu cateva cazuri
                Butea Aurel Laurentiu
                fara linkuri externe in semnatura
                BR - 21 - CNB

                Comment


                • Salut
                  Am gasit o idee interesanta pe forumul colegilor din Galati si anume "Spalatorie in mod organizat".
                  Ce parere aveti daca am gasi o spalatorie care ne-ar face o reducere daca mergem numai la ei sa ne spalam masinile ?
                  Exemplu eu cunosc patronul de la spalatoria din radu Negru de pe Chisinau intre sos. Buzaului si linia de tramvai, si as putea sa il intreb daca ar face vreo reducere, daca ar veni masini mai multe numai la el ...

                  Cei din galati au facut un tabel, si acest tabel il are si patronul de la aceea spalatorie pentru a le face reducerea.
                  Eu personal am fost foarte multumit de cum mi-a fost spalata masina acolo.
                  Butea Aurel Laurentiu
                  fara linkuri externe in semnatura
                  BR - 21 - CNB

                  Comment


                  • Daca-l cunosti poti vorbi cu el ca principiu. Dar inainte de a vorbi discuta la intalnire cu cei din zona poate va strangeti mai multi pentru a putea fi un avantaj si pentru patron. Personal nu o sa vin la spalatoria asta pentru ca distanta-i mult prea mare pentru a renta dar daca ar fi vre-o 10 masini poate se realizeaza ceva..
                    Last edited by Cristi_LCD; 23 February 2010, 12:49.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • eu numai acolo spal masina la spalatoria acea si este si aproape de mine

                      Comment


                      • Stiu ca suntem multi in radu negru ...
                        De ce nu am face si ceva unit ...
                        Butea Aurel Laurentiu
                        fara linkuri externe in semnatura
                        BR - 21 - CNB

                        Comment


                        • si la spalatoria de pe vizirului de la stalpul portocaliu sa stiti ca si acolo spala bine...eu numai acolo o spal de cand au deschis-o...si sunt foarte multumit.....k daca nu eram nu ma mai duceam.....si daca vreti arunc si la el o vorba.....

                          Comment


                          • mie mi-au zgariat masina acolo la spalatoria de ep chisinau, si cam trag buleala baietii ca pleci cu masina plina de apa, adica nu dau cu carpa aia sa ia toata apa. pe cand la spalatoria la care v-am zis la intalnirea trecuta se face treaba buna. e si un pic mai scump.. dar asta e.D.P.D.V al meu se merita

                            Comment


                            • Pentru cei ce vor masina noua ...

                              http://www.220.ro/emb/vWbueKBCgC - Reclama I - Dacia

                              http://www.220.ro/emb/xr662IfBmS - Reclama II - Dacia

                              Spor ...

                              Uite si o brosura la Dacia Duster


                              Last edited by RoArcasu; 24 February 2010, 13:50. Reason: Automerged Doublepost
                              Butea Aurel Laurentiu
                              fara linkuri externe in semnatura
                              BR - 21 - CNB

                              Comment


                              • E criza arcasule, nu are lumea bani. de vrut, mai toti am vrea o masina noua, dar nu prea avem cu ce. Am dreptate?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google