Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ziceti-mi si mie un vopsitor in braila care sa imi vopseasca un eleron - cat imi ia?
    sigpic

    Comment


    • iuli vii duminica? daca da, fa-mi si mie tija de la inchiderea portbagaj.
      Last edited by Cristi_LCD; 19 March 2009, 22:43.

      Comment


      • pai ce ti se pare asa de ciudat ,pretena sta in viziru iar eu in vidin,is 20 numai drumu dus intors pana la ea ,plus ce mai fac eu prin oras cu treaba,iar vinerea ,sambata si duminica, fac in jur de 150 -200 km pe seara imi place sa ma plimb foarte mult ,e ca un drog condusul si asta cu auto propriu ,pacat ca nu mai lucrez la distributie ,faceam 350-500 km pe zi,lucram la medicamente ,buzau -braila -galati. ia fa niste calcule sa vezi despre ce km e vorba ;)

        iamagi, daca te duci la service-ul de la zoo Dacia este un vopsitor bun acolo,e artist,in jur de 100 ron cu vopseaua lui,cum intri in service faci stanga si mergi pana in capat se vede atelierul de vopsitorie acolo

        Mare atentie cand vi dinspre Calarasi catre Centru ,trebuie sa dam prioritate la cei ce sunt in interiorul sensului giratoriu din centru(la ceas),deja sa u luat permise pe faza asta,cica ar functiona de o saptamana treaba asta,acum atentie cu franarea sa nu te pomenesti cu unul peste tine,chiar sunt curios daca sa montat vre un cedeaza trecerea,ca nu am ombservat vreunul aseara

        am uitat sa precizez dacia actuala o am pe GPL D,dar tot ajung la 100 lei pe saptamana fara sa ies din localitate, calculul este astfel luni-miercuri-vineri cate 20 de lei(10 litri de GPL) sambata si duminica inca 20 de lei (50 de litri pe saptamana cu un consum de 8%) a sa mi fie dor cand mi oi lua logan,dar pe partea cealalta gazul este foarte pretentios, da era si DIESEL o varianta dar masina nu am de gand so o tin o viata ,pana iese din garantie,max 3 ani si de aceea benzina mi se pare mai rentabila,iar reviziile la benzina nu sunt asa de dese ca la diesel. Salut si va doresc un weekend placut si lipsit de evenimente neplacute pentru toata lumea aici intra si legitimarea de catre politie)) tre sa ies la pilmbareala . Radare posibile pe bulevard independetie pe ambele sensuri de mers,dupa orele 23:00 posibil sa se mute pe vizirului in parcarile de langa sosea,putin probabil pe Buzaului si Calea Galati catre Vidin.Cine nu are rovigneta sa nu iasa din oras,sambata trecuta erau la intrarea in padure la silistratru si la iesirea din oras pe vizirului, daca te opreste cand te intorci de la Carrefour tot te arde pentru rovigneta.
        Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 10:48. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • lasa si tu un numar de inmatriculare la dacia sa stim si noi dupa cine sa ne uitam. si de ce nu, poti veni si duminica la intalnire.

          o poza cu masina ar fi bine
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dobre stefan View Post
            iuli vii duminica? daca da, fa-mi si mie tija de la inchiderea portbagaj.
            nu stiu daca pot veni duminica asta, chiar azi am fost prin braila dar daca nu te grabesti rezolvam
            apropo am fost la iamagi dupa stickere azi si cu aceasta ocazie ii multumesc foarte mult pentru ele
            sigpic

            Comment


            • nu ai pentru ce iuly. le-am luat sa le impartim.
              sigpic

              Comment


              • iuli le vrem lipite sa se vada nu pitite ca altii

                Comment


                • cine merge azi la APAN sa vedem despre ce revizie mocca este vorba? o fi ca cea de anul trecut care se numea "Campanie de iarna"?
                  sigpic

                  Comment


                  • La ce ora vrei sa mergi?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • momentan conduc o Dacia alba ,"zambetu lu ilescu" ,cu jante CMS,geamuri ionizate spate si laterale,BR-03-HAR, MOMENTAN )))

                      Comment


                      • n-am mai avut timp sa ajung azi la APAN. cred ca ma duc in cursul saptamanii viitoare
                        sigpic

                        Comment


                        • am fost eu, e vorba de schimbul ulei+filtru, filtru aer si una mica revizie total 300 ron, manopera gratis. Gicu cat scrie pe factura de la revizia pe care am facut-o impreuna?
                          Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 22:46.

                          Comment


                          • zi si tu ce ulei ai pus, ce filtru si altele
                            Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 22:47.
                            sigpic

                            Comment


                            • factura nu am gasit-o.

                              oricum ulei dacia premium, si filtre dacia.

                              o sa caut sa va zic manopera. eu am dat in total 315 lei. cu manopera.
                              Last edited by Cristi_LCD; 21 March 2009, 22:48.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ulei Dacia? De cand stiti voi ca Dacia produce ulei? Este ulei Lubrifin, imbuteliat de Lubrifin pentru cei de la Dacia. Scrie pe ambalaja. N-ati avut curiozitatea sa cititi de cine este facut?
                                Pentru cunoscatori, uleiul Lubrifin este cel mai slab pe scara uleiurilor din Romania. Cred ca mai jos de acesta, este, nu stiu...gudronul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google