Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marius, multumesc pentru ajutor. Am ramas dator, oricand te pot ajuta si eu cu ceva, cu cea mai mare placere.

    Comment


    • cu cea mai mare placere

      Comment


      • Sper sa ma alatur si eu cat mai repede acestei comunitati.Am dat tichetele,acum astept sa valideze AFM,in jurul datei de 20 martie sper sa am masina,abia astept...

        Comment


        • Originally posted by CLAUDIU_PYS View Post
          VALI! STEFAN glumeste, de fapt stie toata lumea.
          Ex: ploaia ploua si eu, viteza , dar viteza nu asa .
          -Si cat aveai?
          -30-40 maxim.
          daca si pe domneasca mai mergi cu 30-40...inseamna ca ai vreun maxi-taxi in fata sau ceva mai lent...a...si in plus in galati viteza minima in oras e 60 km/h (cel putin asa stiu eu) nu ca la noi...40...

          Comment


          • Cred ca vrei sa spui maxima.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • nu Cristi...maxima in galati e 70 si in braila e 50 din cate am observat eu.... ;)
              sa ma corecteze cineva daca gresesc in legatura cu viteza...

              Comment


              • Originally posted by masinar View Post
                ..si in plus in galati viteza minima in oras e 60 km/h (cel putin asa stiu eu) nu ca la noi...40...
                Daca ar fi minima toata lumea ar fugi cu 100.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Legile sunt la fel in toata Romania ...

                  La Multi Ani singurei domnisoare inscrise oficial in dacia Logan Club Braila (a se vedea lista de membri ), cu ocazia zilei de 8 Martie 2010.
                  Last edited by RoArcasu; 9 March 2010, 00:12. Reason: Automerged Doublepost
                  Butea Aurel Laurentiu
                  fara linkuri externe in semnatura
                  BR - 21 - CNB

                  Comment


                  • ma refereamla faptu ca la ei e 60 si 7o de km/h si la noi e 40 si 50....

                    Comment


                    • Salut. E primul meu mesaj pe acest forum si pot spune ca m-am inscris aici datorita acestui grup LC Braila.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • @masinar. Am inteles ce vrei sa zici de prima data. .
                        Last edited by Cristi_LCD; 9 March 2010, 09:19. Reason: Automerged Doublepost
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Originally posted by san View Post
                          Salut. E primul meu mesaj pe acest forum si pot spune ca m-am inscris aici datorita acestui grup LC Braila.
                          bun venit in LC Braila

                          Comment


                          • inca un coleg, haideti sa fim cati mai multi
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • Vorbeam saptamana trecuta de niste sgaraieturi de 20 milioane la APAN ... pe capota fata + spate ...

                              Am fost ieri la Dacia Service pe centura la un vopsitor, prin cineva si minune :
                              Rezultate :
                              Capota fata nu se mai cunosc deloc
                              Capota spate se cunoaste doar in partea de sus langa geam unde nu a putut ajunge.

                              Rezolvare :
                              Frecata dungulita cu smirghel, + apa apoi polishata toata suprafata.

                              Acum caut un Fix IT Pro sa retusesz si locurile unde nu a ajuns masina de polishat...
                              Butea Aurel Laurentiu
                              fara linkuri externe in semnatura
                              BR - 21 - CNB

                              Comment


                              • @RoArcasu du-te la ala cu spalatoria din varsatura ca ala are solutii deastea "minune" eu la el mi-am rezolvat niste chestii de pe capota.

                                app de capota...are cineva idee cat e o capota la ala la dezmembrari ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google