Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca Iamagi nu e suparat pe bacauani.Odata pentru dvd-ul de la regionala si pentru nesimtirea mea de al oborda dupa ce m-am strigat el.Mii de scuza Iamagi daca te-am suparat,vrei un motiv?Oboseala.

    Comment


    • Ce ai mancat kelule? Ceva stricat?

      Eu suparat? Ca ce chestie? Se poate intampla sa se uite... Nici de la Brasov inca nu am luat DVD-ul, iar de vorbit, avem timp.

      Tu vezi cum organizezi acolo ziua de 1 mai (din pacate nu o sa vin cu voi din cauza timpului liber).

      Si:

      Pentru Braileni: in zona Moldova se doreste organizarea unei iesiri de 1 mai. Ati vrea si voi?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KELBURTOS View Post
        Sper ca Iamagi nu e suparat pe bacauani.Odata pentru dvd-ul de la regionala si pentru nesimtirea mea de al oborda dupa ce m-am strigat el.Mii de scuza Iamagi daca te-am suparat,vrei un motiv?Oboseala.
        Asa, toarna-ma si aici cu DVD-ul
        O sa il fac si il trimit cumva celor interesati. Nu stiu cum, dar parca s-au scurtat zilele ca nu mai ajunge timpul ....

        Comment


        • Aaa... deci dadea vinea pe tine de fapt?
          Deci nu a mancat nimic si se simte ok, doar ca vroia sa scape el, sau cum?

          Ma, eu nu am nimic cu voi. M-am simtit bine la Bacau, alaturi de voi. Pozele le-am vazut pe forum, iar DVD-ul e doar pentru colectie. Asa ca e bine venit oricand. Nu conteaza ca nu l-am primit sau chestii de genul. Inteleg treaba cu timpul (parca s-ar fi micsorat ziua - te duci la magazin sa iei niste fructe a trecut o ora ). Deci, nu am de ce sa fiu suparat.

          Desi... sunt suparat ca puneti intalnirea aia pe 1 mai, iar eu nu pot ajunge .
          sigpic

          Comment


          • Stefane,dvd-ul era pe locul doi,nesimtirea mare a fost de partea mea ca nu l-am salutat decat dupa ce ma strigat el cand vorbeam cu Mircea.Inca o data imi cer scuze Iamagi.

            Originally posted by iamagi View Post
            Aaa... deci dadea vinea pe tine de fapt?
            Deci nu a mancat nimic si se simte ok, doar ca vroia sa scape el, sau cum?

            Ma, eu nu am nimic cu voi. M-am simtit bine la Bacau, alaturi de voi. Pozele le-am vazut pe forum, iar DVD-ul e doar pentru colectie. Asa ca e bine venit oricand. Nu conteaza ca nu l-am primit sau chestii de genul. Inteleg treaba cu timpul (parca s-ar fi micsorat ziua - te duci la magazin sa iei niste fructe a trecut o ora ). Deci, nu am de ce sa fiu suparat.

            Desi... sunt suparat ca puneti intalnirea aia pe 1 mai, iar eu nu pot ajunge .
            Vrei s-o schimbam?Spune cand?
            Last edited by KELBURTOS; 17 March 2010, 23:17. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Esti culmea tu, Sorine. Nu intelegi ca nu s-a intamplat nimic? La Brasov pe oricine strigai, nu auzea la ce zarva era acolo. Toti acolo vroiau sa socializaze, sa cunoasca oameni cu care vorbeau doar pe net, numai ca cele 2 zile acolo nu au fost indeajuns pentru ca au fost multi si zarva muuulta.
              sigpic

              Comment


              • da da da, eu cred ca vin.

                Eu cred ca vin.
                Last edited by braileanu; 17 March 2010, 23:23. Reason: Automerged Doublepost
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • Dati-mi, va rog, o solutie pentru a face sa dispara zgomotul de la portiera soferului, care trosneste cand se deschide/inchide.
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • stringe surubu` de la opritorul usii...asa face si la mine, periodic se slabeste si trebuie strins...torx de 40 cred

                    Comment


                    • Multam, domnu'!
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • la mine sunt suruburile stranse callumea si tot face asa....trosneste de rupe....

                        Comment


                        • atunci desfa surubu` si mai schimba putin pozitia opritorului...tot asa il stringeam si eu si tot pocnea, pina nu desfaceam si-i schimbam putin pozitia, iar stringeam...pina nimeream cum trebuie

                          Comment


                          • pun cauciucurile de vara cum sa fac rotirea la ele stanga cu dreapta ,fata cu spate,multumesc

                            Comment


                            • unde se pun folii omologate in braila si daca aveti si niste scoruri? bafta all

                              Comment


                              • pe centura langa benzinaria aia unde era RAR-ul inainte sunt niste baieti...300lei spatele...si-a pus un maic saptamana trecuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google