Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da il avem pe iamagi dar a fugit de acasa. E in munti la manastire se calugareste.
    Last edited by Cristi_LCD; 24 April 2010, 09:34.

    Comment


    • niste insigne cu logan club unde pot gasi la intalnire are cineva?

      Comment


      • Sa traiesti cu numele Gicule draga!
        sigpic

        Comment


        • koz embleme vei gasi la cristi_lcd asa ca vino la intalniri duminica la orele10
          Last edited by Cristi_LCD; 24 April 2010, 09:35.

          Comment


          • La multi ani iamagi
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • La multi ani Giculeeee
              sigpic

              Comment


              • Din partea bacauanilor un calduros LA MULTI ANI iamagi.

                Comment


                • @BR-17-KOZ insigne Logan Club nu exista. Eu mai am doar embleme care se lipesc peste sigla Dacia. Pentru stickere vorbeste cu masinar.




                  La multi ani iamagi.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • ms stefan dum acum ma incurca serviciul dar promit k o sa vin si o sa va cunosc!

                    o mufa ceva pt radio la un sony explode k mufa originala de la casetofonul original al masiniii de la antena radio nu se mai potriveste ce sa fac?Stiti ceva?
                    Last edited by BR-17-KOZ; 24 April 2010, 13:38. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Sa-i ceri mufa vanzatorului.
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • Originally posted by BR-17-KOZ View Post
                        ms stefan dum acum ma incurca serviciul dar promit k o sa vin si o sa va cunosc!

                        o mufa ceva pt radio la un sony explode k mufa originala de la casetofonul original al masiniii de la antena radio nu se mai potriveste ce sa fac?Stiti ceva?
                        cumperi o mufa care sa se potriveasca. parca mufa ISO se cheama
                        sigpic

                        Comment


                        • asa am patit si eu al luasem din italia si nu se potriveau mufele radio dar am dat la baetii de la apan de o bere si meau pus ei una
                          se gasesc la viper pe dorobanti asa ami spusesera atunci baetii
                          daca nu la un centru de piese electronice este unul la piata concordie

                          Comment


                          • Lasa-ti vrajeala,va stept aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=360

                            Comment


                            • ma, mai sorine, da`activ mai esti. esti omniprezent. ai baut mult ... energizant.
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumesc tuturor pentru urari!
                                Da Stefane, stii tu cel mai bine unde am plecat :P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google