Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc de raspuns ...
    Intreaba-l daca este vreo problema, si la ce ar trebui sa ma astept.

    Plec pe 30 dec pe acest traseu ...

    Thx Bogdan
    Butea Aurel Laurentiu
    fara linkuri externe in semnatura
    BR - 21 - CNB

    Comment


    • traseul Braila-Buzau- Ploiesti l-am facut de 2 ori la inceputul acestei luni (decembrie). Drumul este ok dar atentie la starea vremii. Portiunea buzau-ploiesti este dificil de parcurs pe vreme urita. Drum bun si petrecere frumoasa! La multi ani!
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • La multi ani LC Braila.
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • Hai cu LA MULTI ANI!! Sanatate si tot ce va doriti sa se implineasca in noul an.

          Comment


          • La multi ani,multa sanatate,impliniri si dragoste din partea consoartelor!

            Comment


            • Salut si La Multi Ani.

              Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un link referitor la noua taxa de inmatriculare. Eu am tot cautat pe net dar nu am gasit mai nimic.
              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

              Comment


              • http://www.4 tuning.ro/calculator-taxa-auto-2012/

                (fara spatiu intre 4 si tuning - daca nu puteam asa, il cenzura forumul).
                sigpic

                Comment


                • Mai gabitza ori vrei sa schimbi masina?
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • As vrea eu, dar nu finantele sunt putine pentru anul asta. Vroiam doar sa ma documentez mai bine.
                    ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                    Comment


                    • pastreaza-ti ma masina ca n-are nimic .. o alta masina in schimbul a putin confort ,, face acelasi lucru.. te duce de la punctul A la punctul B

                      Comment


                      • Aici ai perfecta dreptate Marius. Oricum eu pana in momentul asta sunt foarte multumit de Loganul meu. Chiar nu prea am ce sa-i reprosez referitor la fiabilitate. Si pot spune ca ma apropii de 100.000 km. Daca nu aveam masina de la birou sigur saream de 100.000 km pana acum.
                        ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                        Comment


                        • La Multi Ani tuturor ce poarta numele sf IOAN .

                          Comment


                          • salut la baieti.

                            nu stiu daca a mai vazut cineva asta da eu unu am murit de ras



                            bogdane ai grija pe unde umbli sa nu te mai fotografieze astia si nu numai el

                            Comment


                            • ce sa faca si ei
                              sigpic

                              Comment


                              • Buna Seara

                                Doreste cineva macheta Dacia LOGAN 1/43 ? Sunt foarte detaliate , aduse din Franta . Predare personala in Braila si Galati . Pentru mai multe informatii/comenzi la id-ul tit_1993@yahoo.com sau la nr. de tel . 0757578470 . Pretul este de 30 lei / buc .
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google