Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu ca sa va fac daca trageti frana de mana pe timp de iarna?

    Vremea in...braila
    Last edited by bogdan_1984; 2 February 2012, 14:13. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Ia uite ce am gasit eu aici mai Marius. Ce vremuri .... (ultimul post)
      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

      Comment


      • ieftin si calumea .. unde pot monta o finala sport ? mai mult de 50 lei parca nu as da ...
        Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
        http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

        Comment


        • La stelco la Bucuresti

          Eu am montat-o pe a mea cu 40 de lei, parca. Dar e prea frig sa deschida omul acum atelierul s o monteze. Asteapta si tu sa vina primavara.
          sigpic

          Comment


          • deci prin braila nu exista nici un meserias ?
            Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
            http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

            Comment


            • gabi.. chiar asa.. ce vremuri pe atunci .. dar ce vremuri acum.. tu ai vazut cat e de inalt EUH-u ? mie rusine ca mergeam cu el asa )) . glumesc .. bineinteles

              Comment


              • @motorulro, depinde ce intelegi prin meserias. Oricum, la montatul unei tobe poti sa chemi orice tinichigiu care are un aparat de sudura mai bun, nu e asa mare inginerie.
                sigpic

                Comment


                • pai iamagi daca cunosti pe cineva .. fa-mi o recomandare .. da-mi un numar de telefon in privat ..
                  Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
                  http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

                  Comment


                  • Momentan omul cred ca are atelierul inchis pentru ca e frig acolo.
                    Vorbim in primavara.
                    sigpic

                    Comment


                    • s-a pus capac la canalizarea de pe vizirului din intersectia unde este kaufland? duminica am luat-o cu ambele roti de pe partea dreapta. 'tule muma-n cur de hoti sau drumari
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu ,nu, am atinso si eu ieri numai cu fata .Atentie mare e zapada an ea dar ai cu necaz.

                        Comment


                        • am mai vazut o faza tare ieri in trafic. in intersectia "bariera" pe a doua banda era un camion de armata si pe prima era un logan, dupa ce a trecut de dorobanti inspre centru, camionul pur si simplu i-a ingustat drumul loganului fortandu-l sa intre vreo 30 cm in zidul de zapada

                          dar cu iesirea din parcare cum stati? eu abia la ora 18 dupa ce am venit de la servici am reusit sa scot masina din parcare ca dimineata se formase zid de zapada la iesire din cauza plugului
                          sigpic

                          Comment


                          • Doresc sa va anunt, de incetarea din viata in cadrul firmei, acum 2 zile a celui care a fost, pentru mine cel putin un "om", angajat al APAN Braila, de pe dig Braila, domnul Nicu Bastiurea.
                            Daca il cunoasteti , ultimele omagii i se pot aduce maine Joi 16.02.2012, la capela de la Cimitirul de langa Gradina Zoologica sau la ora 13.30 la cimitirul vis a vis a OMV de pe buzaului (langa centura).

                            Dumnezeu sa il odihneasca in pace.
                            Eu personal voi fi prezent la inmormantare.
                            Butea Aurel Laurentiu
                            fara linkuri externe in semnatura
                            BR - 21 - CNB

                            Comment


                            • Am trecut in seara asta pe acolo. Erau foarte multe masini la acea bisericuta.

                              Dumnezeu sa-l ierte !
                              Last edited by mcm022006; 16 February 2012, 00:01.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dumnezeu sa-l ierte! m-a ajutat de fiecare data cand s-a putut si a fost nevoie. un angajat foarte bun. il cunosc doar de la serviceul apan
                                Last edited by bogdan_1984; 15 February 2012, 22:54.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google