Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inteleg cand nu pasa de viata altor persoane dar nici sa razi de nenorocirea lor nu e in regula. eu unul nu am inteles gluma, sau poate ai vorbit serios.
    sigpic

    Comment


    • Leonard cheile tale se potrivesc si la instalatiile Lan Renzo? . Glumesc. Am nevoie de niste chei de la tine, daca ma poti ajuta. Vreau sa desfac filtrul de stare lichida.
      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

      Comment


      • ajutatimaaaaa nu mai stiu codul la casetofon

        Comment


        • este scris pe factura masinii
          sigpic

          Comment


          • "ajutatimaaaaa nu mai stiu unde-am pus factura masinii" )

            Comment


            • daca ai facturile langa tine si totusi nu gasesti codul, iar esti proprietarul masinii atunci suni frumusel la vocea clientului le povestesti patania ta, si le dai detaliile care ti le cer ei anumite coduri sau chiar nr de sasiu al masinii si iti vor da codul

              Comment


              • am primit link-ul asta de la Nea Nelu

                ce parere aveti?

                Comment


                • Dragi colegi aduc la cunostinta o invitatie facuta de cineva din oras pt toti cei care au bunavointa sa vina la o seara de petrecere in discoteca GREEN CLUB intrarea este libera pe data de 26 05 2012 si 02 06 2012 .TRANSPORTUL ESTE GRATUIT cu microbuze personalizate plecarea facanduse de la CATEDRALA,incepand cu orele 20.00 .
                  VA MULTUMESC PT INTELEGERE si va asteptam sa veniti in nr cat mai mare ,poate sa vina si altcineva nu-i musai numai cei din club.

                  Comment


                  • de la cine e invitatie si ce se intampla la green club?
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • Invitatia este facuta de Simona D........ si va fi o seara de discoteca atat ,posibil sa fie si ceva concurs urmeaza sa vedem ce propun organizatorii.

                      Comment


                      • Salutare tuturor,

                        Sunt "proaspat" posesor de Logan, putin dezamagit la inceput, probleme tehnice la AC, dar sper sa rezolve baietii de la APAN.
                        Pentru a deveni membru LoganClub Braila este necesara urmarea vreunei proceduri sau ma consider deja inscris ?

                        Comment


                        • nu trebuie nicio procedura. urmaresti topicul acesta http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ila-t9512.html vii la intalniri, lipesti pe masina stickere cu logan club/braila pt o reperare mai usoara in trafic si totul o sa fie frumos.
                          sigpic

                          Comment


                          • tema de casa. cine ma poate ajuta ... sau mai degraba cine stie de unde pot face rost de un ciocan revers (acel ciocan cu care tragi, nu bati) pentru tinichigerie. as vrea daca tot am masina asa sa incerc sa o fac eu.

                            Comment


                            • Marius,stai cuminte sa nu o strici mai rau.Nu face experimente costisitoare pe masina ta ca n-are rost.4 milioane nu sunt o avere ca sa ti-o faca cum a fost.parerea mea.

                              Comment


                              • nu nene .. dar cu banii astia imi iau aceleas piese de la dezmembrari.. sperand sa gasesc aceeasi culoare. sa gandim logic nu as avea ce sa stric mai rau de atat. am vb deja cu un strungar si ma ajuta sa-mi fac piesele inclusiv ciocanul. si sper sa iasa.

                                si pe de alta parte .. stau si ma gandesc ca nu-s asa de neindemanatic ca sa zic ca o stric mai rau.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google